Дачний каркасний будинок в Харкові

Дачний будинок – мрія багатьох. Всім хочеться втекти від міської метушні, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

 Проект розроблявся командою наших архітекторів враховуючи всі побажання замовника. В результаті отримали невеликий  будинок на 66 кв. м. в сучасному стилі хай тек,  де на першому поверсі розмістилась велика кухня вітальня, санвузол, та технічне приміщення. На другому ж простора спальня з виходом на лоджію  та кімната гардероб. Ватрість такого будиночку під ключ на сьогоднішній день становить 680 000 гривень.

 Зараз на календарі 5 червня, і вже можна організовано доставку будівельних матеріалів на ділянку, тому говорити про старт будівництва цього об’єкта. Роботи почались із зведення фундаменту, він тут стовбчастий, на якому стоятиме обвязочний брус та утеплена платформа. Таке рішення знижує вартість будівництва та час реалізації, а завдяки 200 мм утеплення говорити про тепловтрати не приходиться.

Для реалізації свайного фундаменту часові витрати склали менше  тижня, і одразу почались монтажні роботи з обвязочного бруса платформи і власне самого каркасу. Він традиційно зводиться з  дерева січенням 145х45 мм, який попередньо сушиться та  проходить пропитку для захисту від шкідкників  грибка, тощо… Зовнішній периметр несучих стін обшивається OSB плитою яка звязує елементи між собою зміцнюючи загальну конструкцію. 

Загальний термін будівництва склав 20 робочих днів. За цей час було зроблено фундамент, каркас та дах на чому і мали закінчитись роботи над обєктом, але замовник вирішив продовжити співпрацю замовивши фасадне оздоблення.  В якості оздоблювального матеріалу виступив  деревяний фальшбрус, попередньо оброблений пропиткою в кольори обрані замовником. Також були накриті полікарбонатом тераса та покриття над балконом другого поверху.