Дачні каркасні будинки під ключ

Чарівні пейзажі Прикарпаття як ніякі інші мають у своєму розпорядженні до тихого сімейного відпочинку – саме тому будівництво каркасних дачних будинків так поширене в цій місцевості.

Проект невеликого дачного будиночка, який нам потрібно було побудувати в мальовничому куточку на березі Дністра, був розроблений нашими архітекторами з урахуванням всіх умов, необхідних для комфортного літнього відпочинку. Невеликий будинок мансардного типу буде оснащено трьома спальнями і кухнею, поєднаної з вітальні, а також санвузлом та широкої терасою, що підходить на роль їдальнею в теплу пору року.

Будівництво дачних будинків під ключ

Як і більшість проектів, здійснених компанією КарпатиБудКаркас, дане замовлення передбачав виконання будівельних робіт «під ключ» – по закінченню будівництва будинок повинен бути повністю готовий до експлуатації.
Незважаючи на широкий перелік робіт, які нам потрібно було виконати, їх виконання зайняло у команди не більше 3,5 місяців. Зокрема, зведення несучих стін і даху було здійснено за неповний місяць.

Швидкі темпи зведення є одним з основних особливостей каркасних будинків. Найчастіше на будівництво дачних будинків під ключ йде 3 місяці, за які виявляється виконаний весь спектр робіт:

  • зведення фундаменту;
  • будівництво каркаса і стін;
  • оформлення фасаду;
  • установка вікон і дверей;
  • підведення інженерних комунікацій;
  • декоративне оздоблення внутрішньої частини стін.

Будівництво каркасних дачних будинків на Прикарпатті – доступне здійснення мрії

Будівництво каркасних дачних будинків має безліч переваг, головним з яких є вдале поєднання економічності і комфорту. Доступна ціна на деревину роблять каркасні споруди прекрасним бюджетним видом житла, а енергоефективність дозволяє заощадити на опалювальних послуги.

Дачний будинок каркасний: вид зсередини і зовні 

Внутрішнє оздоблення стін першого поверху була здійснена за допомогою гіпсокартону, а для оформлення кімнат в мансарді ми використовували дерев’яну вагонку – матеріал, що надає житлу особливого чару і затишку.Крім оформлення стін, до будинку були підведені всі комунікації, необхідні для повноцінного його використання.
Родзинкою дачного будиночка стала піч-камін – додаткове джерело тепла і ефектна прикраса.
Безпечне використання каміна гарантує димохід Schiedel, спеціально призначений для дерев’яних будівель. 

Також слід згадати і відмінний зовнішній вигляд каркасних будинків, властивий їм завдяки використанню якісних оздоблювальних матеріалів. Наприклад, в ролі обробки даного будинку був використаний фальшбрус, просочений спеціальним захисним складом Tikkurila, колір якого був обраний замовником. Білі накладки на кутах будинку вдало контрастують з темними стінами, додаючи будинку ошатний вигляд.

Зведення дачного будиночка було завершено відповідно терміну, зазначеного в договорі.