”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

КБК Миколаев  0001

 Друзі, ми знову в Києві. Саме так, Київщина є лідером будівництва по каркасній технології, На сьогоднішній день там 4 об'єкти в процесі будівництва. Один з них ми покажемо вам в даній статті.

КБК Миколаев  0000 КБК Миколаев  0003

 Проект цього будинку розроблявся архітектурним відділом компанії КарпатиБудКаркас конкретно для замовника, враховуючи його бачення та побажання. Тому в результаті ми отримали будинок на 98 квадратних метрів на три спальні та з великою кухнею/вітальнею. А велика тераса є чудовним доповненням до загальної концепції будинку.

миколаївка4 1миколаївка4 2

 Будівництво цього об'єкта розпочалось на початку травня і першим завданням будівельників було заливка фундамента. Він по проекту є ствбчастим, на який ставиться дерев'яна утеплена несуча платформа. На неї вже стає каркас будинку, який складається з деревяних брусів 150х50 та утеплювача у вигляді мінеральної вати ( 200 мм) відомого європейського виробника. Саме ця складова в поєднанні з якісно виконаним монтажем, забезпечує теплоефективність будинків побудованих за канадською технологією.

3435 4324

Повертаючись до процесу будівництва на фото вище, ми бачимо що вже зведено каркас, та частково обшито ОСБ плитою. В наших будівництвах даний матеріал використовується тільки ззовнішньої сторони будинку  і окрім основи під фасадне оздоблення також служить звязкою елементів каркасу.

І от півтори місяці з початку будівництва  позаду, і ми вже маємо будинок з покртим дахом, закінченим фасадом, вмонтованими вікнами та дверми.  Як покрівельний матеріал для даху тут було використано бітумну черепицю. Завдяки своїм шумоізоляційним властивостям вона є ідеальним варіантом для такого типу будинків з другим світлом чи антресоллю як у нашому випадку.  Фасад було оздоблено деревяним фальшбрусом, так само деревяним там є софіт.

IMG 1703 IMG 1708

Оскільки будинок було замовлено в проміжній комплектації, тобто фундамент, каркас, дах, зовнішне фасадне оздоблення, і всі ці роботи зараз є виконаними тому будинок зданий замовнику.