”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

IMG 1703 IMG 1708

З проектів, виконаних протягом останніх років компанією КарпатиБудКаркас, чимала частина припадає на Київ і Київську область. Така популярність пояснюється порівняно невисокою вартістю матеріалів і будівельних робіт, пов'язаних з будівництвом каркасних будівель.
Чергова будівля, яку належало звести нашій команді, також розташована в Київській області, а саме - в селищі Миколаївка.

Будинки каркасно-щитові: в чому їх перевага?

Головними плюсами канадського будівництва, що привертають увагу забудовників, є економічність і простота конструкцій, значно прискорює темпи будівництва.  Каркасно-щитове будівництво дозволяє проектувати будівлі з урахуванням будь-яких побажань забудовника. Так було і цього разу: архітектурний відділ компанії розробив для замовника індивідуальний проект будинку загальною площею 98 м², де розмістилися три спальні і кухня-вітальня. Родзинкою будівлі стала простора тераса - справжня окраса будинку.

миколаївка4 1миколаївка4 2

Будівництво каркасно-щитового будинку в Київській області

Початком будівництва стала заливка фундаменту. Перевагу було віддано пальових типу, так як вдома каркасно-щитові мають меншу вагу, ніж інші будівлі, і в заливці масивного фундаменту немає необхідності. На палях була розміщена дерев'яна платформа з шаром утеплювача.
Наступні етапи зведення будівлі також повністю відповідали технології каркасного будівництва.

Зведення каркаса і стін будинку

Дерев'яний каркас, виконаний з бруса товщиною 150х50 мм, є основою будівлі в каркасно-щитовому будівництві. Вся деревина, яка використовується в роботі, проходить неодмінну біологічну і протипожежну обробку, що зводить до нуля ризик гниття або загоряння стін будинку.

3435 4324

Двухсотмілліметровий шар утеплювача забезпечує енергоефективність нової будівлі, що є важливим плюсом при обліку дорожнечі опалювальних послуг на сьогоднішній день. Стіни обшиваються ОСБ-плитами.

Крокви і дах

Кроквяна система будинку створюється з такого ж бруса, як і весь каркас, і просоченого таким же захисним засобом. В якості покрівельного матеріалу забудовник вибрав бітумну черепицю, що користується високим попитом в сучасному будівництві. Цей матеріал сміливо можна назвати унікальним завдяки цілому ряду властивостей:

  • міцність;
  • ефектний зовнішній вигляд;
  • різноманітна палітра кольорів;
  • шумоізоляційні властивості.

Оздоблення фасаду будівлі.

В якості оздоблювального матеріалу для фасаду замовник вибрав дерев'яний фальшбрус. Натуральне дерево послужило і для створення софіта, надавши дому затишний і обжитий вид.
Наступним кроком в будівництві каркасно-щитового будинку став монтаж вікон і дверей.
Так як договір із забудовником передбачав виконання тільки зовнішніх будівельних робіт, внутрішнє оформлення будинку не увійшло в комплектацію. По закінченню обробки фасаду будівлі проект був зданий замовнику.

IMG 1703 IMG 1708