• Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

12

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. 

buzova plan1

Загальна проща цього проекту складає 100 м. кв,  у які входять три спальні, кухня, санвузол, ванна кімната та технічне приміщення. Приємним додатком є тераса,  вихід на яку реалізовано з кухні. Таке рішення дозволить в літню пору використовувати терасу як їдальню.

Роботи над обєктом розпочались на початку липня, і першим етапом було заливка фундаменту. В каркасному будівництві використовується два типи фундаменту: стовбчастий (свайний)  або стрічковий (свайний з малозаглубленим ростверком). В даному випадку використовується другий варіант, тобто стрічковий з утепленою платформою. Його утеплення полягає в настиланні у чорнову стяжку пінополістерольних плит товщиною ~100 мм. Це дозволяє знилити втрати тепла чере підлогу, що тягне за собою зменшення витрати на опалення.

IMG 2122 IMG 2124

Виготовлення такого фундаменту займає не більше двох тижнів, після чого бригада будівельників почала роботу над виготовленням наступного етапу будівництва, а саме монтаж каркасу несучих стін майбутнього будинку. Мотажні роботи виконуються згідно контструктивним схемах, де прораховано всі навантаження, що говорить про міцність та надійність каркасного будинку.

IMG 2192 IMG 2189

 Роботи над каркасною чатиною будинку триваю, про перебіг будівництва ми інформуватимемо вас на нашому сайті та в соціальних мережах.