”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Наші туристи за кордоном завжди звертають увагу на те, в яких зручних та практичних будинках живуть люди. Легкие снаружи, на невисоких фундаментах, красиво і стильно оформлені. Внутрі приятно пахнет деревною, влітку не чувствується жара, а зимою немає холодних сквуванків, які видують тепло. Всі вони побудовані за унікальною канадською технологією, яка вже кілька десятиліть впевнено завоює світ, завдяки своїй практичності та доступності.

КБК Ужгород   2 0002 КБК Миколаев  0000
Проекти канадських будинків

Канадські будинки в Україні - це реальність

Не дивно, що канадські будинки пришлися по вкусу практичним українцям. Вони прямо оцінили високий рівень комфорту та цілком доступні ціни. Сегодня компанія КарпатыБудКаркас виконує замовлення на будівництво каркасних будинків різного призначення по всій країні: будинки відпочинку та ресторани, житлові заміські та дачні будинки, церкви та храмы, кафе та сауни, і так далі.

Список реализованных компанией объектов строительства растет дуже швидко, адже на будівництво одного будинку проходить всього пару місяців. Кожен завершений проект - об'єкт гордості, адже за якістю жодна будівля не вступає в канадські або європейські аналоги. У Івано-Франківську, наприклад, є п'ятиповерховий житловий будинок, побудований нашою компанією по канадській технології, яка вже відзначила свою десятиліття. І це не предел, адже каркасне будівництво має величезну потенціал, і ще не раз приємно вдихне людей своїми можливостями.

Будівництво канадського будинку в будь-який час року

Якщо для традиційного будівництва важлива хороша, суха погода, обов'язково враховується час року, то для каркасного це вовсе не важливо. Технология дозволяє проводити роботи практично в будь-яких умовах, не дожидаючись закінчення зими, наприклад.

fasad2 irland - 6
Побудовані нами будинки

Крім того, виведений канадський будинок має ряд істотних та вигідних переваг:

  • Комфорт. Немає шуми, не проникає ні летний зной, ні зимовий холод.
  • Екологічность. Використовуються тільки чисті стройматериалы, не токсичні і безпечні для людей та навколишнього середовища.
  • Економічність. Як витвір, так і зміст будинку обходиться власнику набагато дешевше, ніж будь-які інші види построек традиційним способом.
  • Надійність. Термін експлуатації при правильному змісті житла, складає не менше 100 років.
  • Безпека. Брус для каркаса проходить спеціальну протипожежну обробку.

Канадські будинки під ключ: вигідно, швидко, зручно

У сучасних складних економічних умовах канадська технологія повністю допоможе вирішити острую житлову проблему українських сімей, причому досить швидко.

12 56 4
Готові пропозиції будівництва будинків

 Доступні ціни та оперативні строки виконання всіх етапів робіт вдало поєднуються з високим канадським якістю, тому жити в добротному будинку можна і в Україні.

Компанія КарпатиБудКаркас бере на себе виконання всіх необхідних робіт від проектування до здачі об'єкта під ключ. Тому співпрацювати з нами вигідно, приємно і легко. Розкажіть нам про будинок своєї мрії, і ми з задоволенням його побудуємо.