”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Спектр робіт будівельної компанії КарпатиБудКаркас надзвичайно різноманітний. Наша команда володіє досвідом виведення не тільки будинків, дачних котеджів, але і кафе, церков і часовен, будинків відпочинку та інших об'єктів.

Будівництво саун по каркасній технології

IMG 3691 IMG 3693
 IMG 3704 IMG 3694

Не рідко канадське будівництво використовується для зведення бань та саун. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та енергоефективності такі споруди надзвичайно популярні. В зокрема, в Буковелі нами було здійснено проект бані, замовлений клієнтом, з яким наша команда вже доводиться співпрацювати раніше.

Каркасне будівництво бані в Буковелі

Договір, заключений з замовником, передбачає виведення будівлі під ключ. Вона повинна бути виконана в тому же стилі та кольоровій гаммі, що і попереднє замовлення клієнта - заміський котедж.

Вартість здійснення такого проекту на сьогоднішній день складає 278 000 гривень.

Синий план

Планування бані по канадській технології

Переваги будівництва будинків за канадською технологією очевидні:

  • низька ціна в порівнянні з іншими технологіями;
  • швидкі темпи реалізації проектів;
  • екологічність матеріалів, що використовуються в роботі;
  • різноманіття стилів оформлення будівель та їх астетичного вигляду.


Перелік робіт по даному проекту включає кілька основних кроків - від підготовки будівельної майданчику до обробки інтер'єру.

Будівельний майданчик і фундамент

Специфіка місцевості, де розгорнуті будівельні роботи, вимагає уважної підготовки місця майбутнього будинку. Тому першим нашим завданням стало вирівнювання ділянки, необхідного для будівництва. У той же час здійснювався закуп будівельних матеріалів, що сприяло скороченню терміну виконання проекту.

IMG 2321 IMG 2329

Наступним кроком стало створення стовпчастого фундаменту: легкість конструкції каркасних будинків дозволяє використовувати цей тип фундаменту, зменшуючи тим самим часові та грошові витрати.

Каркас і стіни

Основою будь-якої будівлі, створеної за канадською технологією, виступає дерев'яний каркас. Проект лазні, над яким ми працювали, не є винятком.

Матеріал для каркаса - дерев'яний брус - виготовляється виключно з дерев хвойних порід, вирощених на Прикарпатті. Обробка спеціальним складом перешкоджає гниттю і забезпечує пожежну безпеку.

IMG 3423 IMG 3428

Після зведення каркаса стіни обшиваються плитами OSB і утеплюються мінеральною ватою - екологічно чистим матеріалом, який не викликає алергії.

Кроквяна система і дах

Крокви для дерев'яних будівель створюються з того ж матеріалу, що і каркас. В якості покрівельного матеріалу замовник вибрав металочерепицю, відрізняється довговічністю і естетичним виглядом.

Оформлення фасаду

Відповідно до вже готовим будівлею котеджу, зовнішнє оформлення стін лазні було здійснено за допомогою фальшбрусу приємного бежевого кольору.

IMG 3691 IMG 3693

Коричневе оздоблення вікон, що гармоніює з кольором даху, вигідно підкреслила зовнішні особливості фасаду і надала йому нарядності.

Як і очікувалося, каркасне будівництво бані під ключ зайняло менше двох місяців