”
  • Будинок - 97 м2 за 500 000 грн.
:

dk1

ACCamera ACCamera1

Будівництво невеликої бані є одним з проектів які зараз в роботі компанії Карпати Буд Каркас. Невеличке приміщення бані з парною передбанником савузлом та технічними приміщенням в компалектації під ключ замовили наші клієнти з якими ми співпрацюємо вже не вперше. Рік тому ми вже виконували для будівництво котеджу по каркасній технології, а тепер в тому ж стилі та кольоровій гаммі повинні здати лазню . Вартість будівництва даного проекту в комплектації під ключ становить 278 000 грн.

Синий план

Будівництво в горах має свою особливіть, це його складний рельєф, тому на ділянці замовниками було виконані роботи по вирівнюванні чи плануванню  будівельного майданчика. А тим часом ідуть підготовчі роботи, закупка будівельних матеріалів, і з дня на день ми розпочнемо роботи над будиночком безпосередньо на ділянці. 

IMG 2321 IMG 2329

На цьому обєкті згідно плану буде стовбчастий (свайний) фундамент. Великою перевагою каркасного будівництва є його легка конструкція що тягне за собою зниження витрат часу та коштів на заливку масивних фундаментів.  

IMG 3423 IMG 3428

Як бачимо на фото вище,  вже є змонтованим каркас та покрито дах металочерепицею. Ззовні будинок обтягнутий супердифузійною мембраною і вже зараз ідуть роботи над оздобленням фасаду. Він на даному обєкті буде виконаний деревяним фальшбрусом в колір який було обрано замовником.