Будівництво заміського будинку

Міська метушня утомлива і від неї часто хочеться втекти туди, де тихо і спокійно, де співають птахи і шелестить зелень трав. Але поки одні лише мріють про заміський будинок, інші вже насолоджуються проведенням вихідних і свят на дачі, яка була зведена по каркасно-щитовій технології.

Будівництво заміських будинків в Україні за каркасною методикою

Доля каркасних будинків в Україні щорічно зростає в загальному обсязі будівництва. У порівнянні з аналогами з цегли і монолітних плит, будівництво заміського будинку за каркасною методикою обходиться дешевше як при зведенні, так і в експлуатації, що є однією із головних переваг при виборі даної технології. Каркасні споруди енергоефективні, що відбивається на оплаті комунальних послуг. Канадська технологія – ідеальний варіант для приміщень з несистематичною експлуатацією. Вони не вимагають постійного опалення і здатні швидко прогрітися від печі, каміну або автономного котла.

Канадські будівлі відносяться до швидкомонтованих і вже через кілька місяців від початку укладення договору з нашою компанією сім’я зможе приїжджати та проводити вільний час у власному дачному будиночку. Така швидкість досягається завдяки технології, використовуваному матеріалу і відсутності необхідності в усадці. Відразу ж після закінчення загальнобудівельних робіт можна проводити внутрішнє і зовнішнє оздоблення приміщення

Також малоповерхове будівництво будинків по каркасно щитовій технології відрізняється:

  • Екологічністю – застосовуються тільки натуральні матеріали і екологічні покриття, які здатні створити в будинку здоровий мікроклімат.
  • Довговічністю – хороший догляд дозволяє будівлі служити не одному поколінню власників.
  • Варіативністю – можна вибрати готовий проект або реалізувати власну задумку.
  • Можливістю перепланування без значних витрат і руйнувань.

Ціна будівництва заміського будинку

Компанія “Карпати Буд Каркас” займається проектуванням і будівництвом канадських будинків і готова втілити в життя будь-яку ідею, яка буде максимально задовольняти запити клієнта. У скільки обійдеться індивідуальне рішення – залежить від потреб замовника. У загальну вартість будівництва заміського будинку будуть входити:

  • складання проектно-кошторисної документації;
  • закупівля матеріалів;
  • позначені в договорі будівельні роботи.

Чим більше площа будинку, тим дорожче вона обійдеться. Також на ціну впливають особливості фундаменту, віддаленість комунікацій і складність проекту. При бажанні здешевити ціну, варто звернути увагу на готові плани будинків. Вартість і проекти каркасних дач розташовані на сайті у відповідному розділі.

Будівництво заміських будинків від КБК

Компанія “Карпати Буд Каркас” надає послуги з будівництва дерев’яних будинків, до нас часто звертаються замовники з проханням звести затишну та комфортну дачу. Будь-яке будівництво ми починаємо зі створення проекту, без якого неможливо побудувати надійний будинок. На сайті можна вибрати готові проекти площею від 12 м2 або замовити індивідуальну розробку, як було вирішено при зведенні дачного будинку в Обухівському районі м.Києва.

Зведення заміських будинків-дач відбувається з урахуванням особливостей кліматичної зони і ландшафту. Відсутність необхідності у використанні спеціальної будівельної техніки дозволяє монтувати каркас на території, де вже висаджені декоративні або плодові дерева, облаштовані город, квітник, виноградник.

Конструкції для каркасних будинків виготовляються на власному виробництві компанії, співробітники якої відбирають і закуповують деревину самостійно. Панелі та бруси просочуються захисними речовинами, які запобігають швидкому псуванню матеріалу і займанню. У кожній споруді забезпечується якісна гідро- і теплоізоляція, тому в каркасних заміських будинках завжди сухо в дощі і снігопади, прохолодно в спеку і тепло в морози.