”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Перед початком будівництва необхідно все зважити, прорахувати та мати чітке уявлення про майбутнє житло. Проектна робота дасть змогу виконати конструктивні завдання поетапно, прорахувати кошторис спорудження та розпочати підготовку до дизайну інтер'єру.

1489070836 r2 0000 1492773774 render 2 0002
Проекти будинків до 200 кв. м

Проекти каркасного будинку від професіоналів

Компанія має окремий штат проектантів, у тому числі конструкторів-архітекторів, інженерів комп’ютерної графіки, дизайн майстрів. Вирішуючи, яку розробку обрати, замовнику безкоштовно надають консультації спеціалісти різних будівельних галузей.

Проектування без меж

Сучасне обладнання, програмне забезпечення та багатий досвід, дозволяють втілити будь-які сміливі ідеї замовника. Компанія виконує розробки різного рівня складності, починаючи від невеликого дачного будинку/гаража та закінчуючи багатоповерховими котеджами, церквами, навчальними закладами. Немає обмежень на рівень архітектурної думки, а конструктивні питання вирішуються шляхом пошуку паритету надійності та екстравагантності.

1423228776 71 1451289621 Фото - 1
Проекти церквів та храмів

Компанія пропонує розробку для наступних споруд:

- дачні будинки
- гаражі/навіси/господарські побудови
- бані/сауни
- житлові будинки
- заміські котеджі
- таунхауси
- адміністративні будівлі (школи, садочки)
- церкви/храми
- готельні комплекси та бази відпочинку

Готові проекти каркасних будинків та індивідуальна розробка

На сайті запропоновані готові роботи, різної складності. Оскільки, проектанти, раціонально підходять до кожної схеми, а роботи мають обґрунтоване розташування кімнат, дверних та віконних отворів, з урахуванням зручності їх використання. Як правило, ці розробки повністю задовольняють вимоги/побажання більшості замовників. Вибираючи типовий каркасний будинок, проекти та розрахунки якого вже завершені, замовник заощаджує на розробці ексклюзивного креслення, а також не затрачуватиме час на очікування виконаного проекту.

1476798403 paulo - 2 1476798403 paulo - 3
Проекти дачних будинків

Індивідуальний проект потребує деякого часу на розробку. Для цього замовник консультується з архітектором компанії, узгоджуючи питання та спірні моменти. Можлива адаптація проектної документації, що відповідатиме вимогам та смакам замовника.

Зазирніть у майбутнє

Спеціаліст компанії в галузі тривимірного комп’ютерного моделювання дозволить замовнику побачити житло в об’ємі, після закінченого ремонту та проведе екскурсію по маєтку. При розробці дизайну інтер’єра, можливо побачити будинок з меблями, багаторічними насадженнями на подвір’ї та майбутнім автомобілем в гаражі.

1450103315 КовФ - 4 1449495779 Ірланд - 2
Проекти будинків до 100 кв.м

Чому саме Карпати Буд Каркас

- безкоштовні консультації зі спеціалістами
- планування будь-якого рівня складності
- різноманітний вибір типових робіт
- адаптація готових розробок
- практичне планування житла
- швидкість виконання замовлення
- індивідуальне проектування

Визначившись з планом побудови, необхідно зрозуміти, що в прерогативі, економія на розробці (придбанні типової роботи) чи ексклюзивне планування (затрати часу та коштів).