”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Каркасне будівництво дозволяє виконувати значний об’єм будівельних робіт власними силами, але при монтажі стін, перекриття та стропильної частини, потрібно правильно підібрати січення несучих вузлів, врахувати всі вітрові, снігові та статичні навантаження. Адже ці фактори є визначальними при багаторічній експлуатації каркасного будинку.

1476798403 paulo - 2 1476798976 petros - 7
Проекти будинків

Компанія «КарпатиБудКаркас» підготувала унікальну пропозицію для людей, які бажають будувати каркасний будинок своїми руками. Ми пропонуємо виготовлення домокомплекта на виробництві, а його монтаж ви можете здійснити власними силами. Таким чином ви самі приймаєте безпосередню участь у будівництві власного будинку.

Виконуючи будівництво каркасного будинку своїми руками, ви маєте можливість непогано заощадити. Так, для прикладу, в різних компаніях на ринку, ціна за монтаж готових стінових пателей коливається від 180 до 300 грн за м.кв. і це без транспортних та додаткових витрат.

У стандартну комплектацію домокомплекта входить:

  • Обв’язочний брус
  • Зовнішні стіни першого та другого поверху
  • Перестінки першого та другого поверху
  • Міжповерхове перекриття
  • Стропильна частина даху

При монтажі каркасного будинку своїми руками, ви отримуєте весь необхідний пакет документів (монтажну схему, план розкладки мауерлату, схему установки стінових панелей, план монтажу балок міжповерхового перекриття…)

Таким чином, каркасний будинок своїми руками – це цілком реально, а головне економно та швидко.