Альтанка з дерева на воді

Серед безлічі послуг компанії “Карпати Буд Каркас” клієнти часто замовляють дерев’яну альтанку з її установкою. Виготовлення альтанок є одним з напрямків діяльності нашої фірми. Власне виробництво дає можливість встановити максимально доступну ціну за якісні матеріали та роботу. Наші клієнти можуть купити альтанку недорого на найкращих умовах в Україні.

Альтанка на воді – один з видів дерев’яних альтанок

Альтанка для відпочинку – комфортне місце для проведення вільного часу. Одним з різновидів альтанок є конструкції на воді. Прикладом будівництва альтанок є конструкція в Кончі Заспі. Дерев’яна платформа альтанки на воді монтувалася на фундамент з металевих паль. Складається така споруда з двох частин, в яких з’єднані відкриті і закриті елементи. Головне призначення альтанки на воді в Кончі Заспі – рибалка і відпочинок.

Популярними є і інші види альтанок:

  • Повністю відкриті;
  • Закритого типу;
  • Альтанки різних форм: круглі, квадратні, шестикутні;
  • З окремою зоною для кухні або барбекю.

Купити альтанку з дерева будь-якого варіанту, в залежності від побажань клієнтів, можна у нас. Фахівці компанії “Карпати Буд Каркас” пропонують готові проекти конструкцій або виготовлять їх під індивідуальне замовлення.

Як зробити альтанку з дерева

Як зробити якісну альтанку з дерева знають фахівці нашої компанії. Фірма – виробник каркасних конструкцій зможе втілити в життя будь-які ідеї замовників. Сучасні матеріали дають можливість виготовити альтанки різних стилів і форм, з різною функціональністю і місткістю. Перед створенням проекту альтанки слід визначитися яку максимальну кількість людей вона буде вміщати, її основне призначення, потреба в зоні готування і т.п .. Також важливо визначиться з місцем установки альтанки, її розмірами.

В якому стилі буде альтанка часто залежить від інших будівель на ділянці. Краще і більш естетично буде виготовити її в єдиному стилістичному рішенні. Саме від зовнішнього вигляду альтанки залежить матеріал її виконання.

Найбільш популярним варіантом, на якому і спеціалізується компанія “Карпати Буд Каркас” є дерев’яні альтанки. Це традиційний і класичний матеріал, він відмінно впишеться в будь-який ландшафт, буде гармонійно поєднуватися з природою. Крім цього дерево є екологічно чистим матеріалом.

Послідовність монтажу альтанки

Виготовлення альтанки складається з декількох послідовних етапів:

  • Підбір фундаменту. Багато в чому вибір основи під альтанку залежить від її конструкції. Так, якщо вона легка, фундамент також використовують полегшеного типу;
  • Підлога або ж платформа під альтанку.
  • Каркас. Несуча конструкція – це головний елемент альтанки, на яку спиратиметься покрівля. Тут важливо вибрати якісні матеріали та професійних майстрів;
  • Покрівля альтанки. Цей етап виконується за тією ж технологією, що і в інших каркасних конструкціях;
  • Додаткові елементи. Якщо за проектом альтанка з зоною кухні або барбекю, слід подбати про безпеку споруди, враховувати її пожежобезпечність

Компанія “Карпати Буд Каркас” за допомогою досвідчених фахівців надасть оптимальний проект, з урахуванням побажань замовника і особливостей місця установки. Всі будівельні роботи проводяться професійними майстрами на вищому рівні.