Будинки по канадській технології в Україні

Хоча в Україні канадська технологія будівництва будинків є відносно новою, на території багатьох міст і селищ можна зустріти житлові і комерційні споруди, які були зведені за кілька місяців при відносно невеликих витратах.

Канадські будинки по каркасній технології довговічні. Завдяки особливій конструкції їхнім стінам характерна низька теплопередача, що дозволяє знизити оплату за обігрів житла. Також вони, на відміну від будівель з інших матеріалів, не потребують додаткової зовнішньої теплоізоляції.

Особливості будівництва канадських будинків

Канадська технологія будівництва дозволяє проводити роботи на протязі всього року незалежно від регіону країни. Принцип зведення будівель не складний. Так як конструкції відрізняються невеликою вагою, вони не вимагають наявності масивного фундаменту, що додатково скорочує фінансові витрати. На готову основу монтується каркас з дерева, після чого стіни обшиваються OSB плитами, а простір між ними заповнюється утеплювачем, в якості якого використовується мінеральна вата. Ще одним плюсом будівництва будівель за канадською технологією є те, що вони не піддаються усадці, розтріскування і після закінчення будівельних робіт можна відразу ж переходити до обробки.

Як побудувати будинок за канадською технологією в Україні

Протягом багатьох років компанія “Карпати Буд Каркас” зводить канадські будівлі в Україні, які не тільки сучасно виглядають, але і міцні, екологічні. На сторінках сайту організації розташовані типові проекти, з яких можна вибрати варіант для будівництва власного будинку. Тут присутні одноповерхові і двоповерхові моделі будівель, з мансардним поверхом, з лоджією і балконом, з терасою і гаражем. Багато з ідей наших архітекторів вже втілені в життя, а відгуки про їх будівництві та експлуатації можна почитати або подивитися як на сайті компанії, так і на каналі ютуб.

При бажанні замовника, проект будинку може бути розроблений індивідуально. Вислухавши побажання клієнта і обговоривши всі нюанси, наші архітектори створять план житла, в якому будуть враховані фактори, які задовольняють потреби кожного члена сім’ї як в плані експлуатації, так і щодо зовнішнього вигляду споруди.

У скільки обійдеться будівництво каркасного будинку від КБК

Канадська технологія під ключ являє собою швидке, сучасне і економічне рішення в сфері житлового будівництва, що дозволяє багатьом сім’ям вирішити проблему придбання власного житла. Ціна будівництва канадських будинків залежить від різних чинників, зокрема роботи будуть виконані під ключ або необхідно тільки зведення каркаса і покрівлі. Але, в будь-якому випадку, канадський будинок буде більш вигідний, ніж виконаний з інших матеріалів.

Будівництво будинків за каркасною технологією складається з наступних етапів, які є складовими такої категорії, як вартість роботи:

  • Облаштування фундаменту.
  • Прокладка інженерних мереж.
  • Облаштування каркаса.
  • Обшивка стін і Перестенко.
  • Утеплення.
  • Облаштування покрівлі.
  • Монтаж віконно-дверної системи.
  • Оздоблювальні роботи.

Будівельниками компанії КБК може бути виконаний як маленький затишний будиночок для проживання сім’ї з 2-3 чоловік, так і великий особняк з басейном, спортзалом, домашнім кінотеатром, робочим кабінетом. Разом з житловою спорудою в одному стилі можуть бути зведені гараж, господарські споруди, альтанка.Про каркасному будівництві можна прочитати багато хороших відгуків, але, по-справжньому зрозуміти вигоди від володіння таким житлом можуть лише ті, хто став щасливим володарем канадського будинку.