Будинок в сучасному стилі A-frame: ідеальне рішення для затишного проживання

Житлові будинки в стилі aframe стали з’являтися в США ще на початку 20-го століття, а до середини 70-х років «дісталися» і Європи. Популярність таких конструкцій була обумовлена ​​простотою їх будівництва та невеликими витратами на зведення, що, до речі, є актуальним і донині. Сьогодні цей тип будівель приваблює майбутніх власників оригінальністю своєї конструкції та можливістю зведення на ділянці з будь-яким ландшафтом, у тому числі й у гірській місцевості. Але це не єдині переваги будинку a-frame. Хочете дізнатися які ще особливості мають такі котеджі? Тоді дочитайте цю статтю до кінця.

Особливості будов А-фрейм

Зведення конструкції в стилі А-фрейм припускає використання найрізноманітніших будматеріалів та архітектурних рішень. Однак варто виділити ряд окремих особливостей, які притаманні лише таким конструкціям:

  • «курені» відносяться до категорії «каркасників», а для їх зведення використовуються дерев’яні рами трикутної форми;
  • у якості стін в таких будинках виступають скати покрівлі, які, у більшості випадків, подовжуються до самісінького фундаменту;
  • для будівництва використовуються найрізноманітніші породи дерева, починаючи від недорогих і закінчуючи деревиною класу «люкс»;
  • при проектуванні передбачається наявність другого поверху або мансарди для комфортного та затишного відпочинку;
  • за наявності каміна або печі, димар виноситься за межі конструкції.

Що стосується фасадів будівель a-frame, то, як правило, вони обладнуються великими вікнами, завдяки чому забезпечується гарне природне освітлення всередині будинку.

Переваги конструкцій a-rame

Ось ми і підібралися до розгляду питання про те, чим зумовлена ​​популярність конструкцій a-frame серед майбутніх власників такої нерухомості. І тут справді є чим захопитися:

  • простий та швидкий монтаж через використання простої конструкції основи, а також застосування технології каркасного зведення;
  • низька, порівняно з цегляними будинками, вартість будівельних робіт;
  • здатність «куренів» гармонійно вписатися в будь-який ландшафт, у тому числі й гірську місцевість Карпат;
  • хороша стійкість до впливу різних кліматичних факторів — сильний вітер, хуртовина тощо;
  • можливість втілити в життя найсміливіші архітектурні та дизайнерські рішення, які додадуть конструкції ще більшої індивідуальності;
  • відсутність потреби у залученні спеціальної будівельної техніки. Завдяки канадській технології зведення, монтаж каркасу та покрівлі проводиться вручну.

Крім того, будинок у стилі А-Фрейм завжди можна модернізувати під власні потреби, що дуже зручно при купівлі-продажу такого житла.

Планування та дизайн

Планування та дизайн інтер’єру будинку a-frame також потребують особливого підходу. Тому ми дамо вам кілька порад, які допоможуть грамотно організувати внутрішній простір такої конструкції:

  1. Перший поверх будівлі рекомендується відвести під вітальню, кухню та їдальню. Причому через обмежений простір варто об’єднати їх у єдине ціле. Для зонування можна використовувати предмети меблів та інтер’єру.
  2. На другому поверсі розташовується, як правило, одна або дві спальні кімнати. Шафи для зберігання речей доведеться виготовляти на замовлення, бо розмістити стандартні меблі під пологими схилами даху практично неможливо.
  3. Для оформлення інтер’єру в стилі aframe використовуються різні види деревини та інші екологічні матеріали. Тут все залежить від смакових переваг майбутніх власників та їх фінансових можливостей.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам велику кількість типових проектів будинків a-frame на будь-який смак. Якщо ж ви бажаєте щось особливе, наші архітектори та дизайнери спроектують для вас індивідуальну конструкцію.

Щоб отримати додаткову інформацію або замовити житло в стилі А-Фрейм, зв’яжіться з нашими менеджерами за вказаними телефонами або будь-яким іншим зручним для вас способом. Наш спеціаліст надасть розгорнуту консультацію з питань, що вас цікавлять, та допоможе підібрати будинок в залежності від ваших уподобань.

Будівництво по проекту “Форест”. Площа – 133 м2

🏚

✅   Фундамент (свайний) з утепленою платформою;

✅   Домокомплект – (зовнішні стіни, перестінки,між поверхове перекриття та кроквяна система даху);

✅   Дах – фальцева крівля USS STEEL матполіестер 0,45 мм;

✅   Утеплення – мінеральна вата (стіни та міжповерхового перекриття -200 мм);

✅   Фасад –дерев’яний фальш брус в колір Tikkurila – товщина 20 мм;

✅   Вікна – металопластикові -REHAU: 6-х камерний профіль + «Теплий монтаж»;

✅   Двері вхідні – Металоплатистиковий профіль “Epsilon”;

✅   Тераса – колони та перила, підшива даху дерев’яною вагонкою, терасна дошка.

✅   Проведені комунікації- (розводка води та каналізації);

✅   Електрика- (Автоматика,заземлення, ввідне ПЗВ, виводи під розетки та вимикачі);

✅   Вентеляція-вентеляційні грибки та виводи під домовенти+ фановий вихід.

✅   Внутрішнє оздоблення –стіни та стеля у кімнатах  – дерев’яна вагонка (колір від Tikkurilla на вибір).

💰💰 Вартість «під ключ» – 56 850 $

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити