”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Спектр робіт будівельної компанії КарпатиБудКаркас надзвичайно різноманітний. Наша команда володіє досвідом виведення не тільки будинків, дачних котеджів, але і кафе, церков і часовен, будинків відпочинку та інших об'єктів.

Будівництво саун по каркасній технології

IMG 3691 IMG 3693
 IMG 3704 IMG 3694

Не рідко канадське будівництво використовується для зведення бань та саун. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та енергоефективності такі споруди надзвичайно популярні. В зокрема, в Буковелі нами було здійснено проект бані, замовлений клієнтом, з яким наша команда вже доводиться співпрацювати раніше.

Детальніше: Будівництво бані

Наші туристи за кордоном завжди звертають увагу на те, в яких зручних та практичних будинках живуть люди. Легкие снаружи, на невисоких фундаментах, красиво і стильно оформлені. Внутрі приятно пахнет деревною, влітку не чувствується жара, а зимою немає холодних сквуванків, які видують тепло. Всі вони побудовані за унікальною канадською технологією, яка вже кілька десятиліть впевнено завоює світ, завдяки своїй практичності та доступності.

КБК Ужгород   2 0002 КБК Миколаев  0000
Проекти канадських будинків

Детальніше: Канадські будинки

Якщо раніше практично кожна молода сім'я в Україні могла собі дозволити купити будинок в розстрочку або побудувати кооперативну квартиру, то сьогодні рівень зарплат і цін на житло дають можливість тільки мріяти про це. На тлі такої несприятливої ​​економічної обстановки каркасне будівництво будинків - розумне рішення за прийнятну ціну. У чому ж вигода такої пропозиції для молодої сім'ї?

render 1render1
Пропозиції по будівництву

Детальніше: Каркасні будинки: ціна та її обгрунтування

IMG 4416 IMG 4407

Івано-Франківська, Київська а тепер і у Львівскій області йде процес будівництва будинку про проекту Бузова.   Один з десяти обєктів які зараз в роботі знаходиться неподалік м. Давидів в с. Черепин.  Якісне планування з раціональним використанням площі будинку в поєднанні з привабливим інтерєром зумовили популярність даного проекту. Його вартість в комплектації під ключ, а саме таку було замовлено,  становить 920 000 гривень

Детальніше: Каркаcне будівництво у Львові (с. Давидів)

IMG 1703 IMG 1708

З проектів, виконаних протягом останніх років компанією КарпатиБудКаркас, чимала частина припадає на Київ і Київську область. Така популярність пояснюється порівняно невисокою вартістю матеріалів і будівельних робіт, пов'язаних з будівництвом каркасних будівель.
Чергова будівля, яку належало звести нашій команді, також розташована в Київській області, а саме - в селищі Миколаївка.

Детальніше: Каркасно щитовий будинок

IMG 2895 IMG 2892

Чарівні пейзажі Прикарпаття як ніякі інші мають у своєму розпорядженні до тихого сімейного відпочинку - саме тому будівництво каркасних дачних будинків так поширене в цій місцевості.

Детальніше: Дачні каркасні будинки під ключ

терен фін 2

Дачний будинок - мрія багатьох. Всім хочеться втекти від міської метушні, і відпочити ближче до природи. Так ось наші замовники таки вирішили здійснити свою мрію і побудувати заміський дачний будиночок.

27 29

Детальніше: Дачний каркасний будинок в Харкові

2017 7 2017 8

Мабуть ви помітили що велику частину наших будівництв займають саме храми. В цій статті йтиме мова саме про будівництво церкви на Харківщині. 

Детальніше: Будівництво церкви на Харківщині

ACCamera1

Нашим лідером по будівництву каркасних будинків є Київщина, саме з цієї області наші нові замовники. Їхнім бажанням було побудувати для себе будинок для постійного проживання площею  до 100 кв. м.  в чому ми їм і допоможемо.

ACCamera2 ACCamera4

Недивлячись на зовнішню візуальну простоту, всередині будинок є досить фунціональним. На площі 96  кв. м. було розміщено велику вітальню, три спальні, ванну кімнату та санвузол. Цього більш ніж достатньо для комфортного заміського життя. 

Детальніше: Колонщина - будинки каркасні в Києві

20

Більшість з нас живучи в шумному мегаполісі, чи просто в невеликому місті має бажання вирватись ближче до природи, тобто на дачу.  Тому популярністю в каркасному будівництві окрім будинків для постійного проживання  користуються і дачні будинки. Зведення саме  такого будинку є нашим черговим замовленням. 

221211

Детальніше: Дачний будинок у Львові. Початок будівництва