”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Проект «Бузова» являє собою план зведення надзвичайно красивого і комфортного будинку загальною площею в 100 квадратних метрів. Проектом передбачені три спальні кімнати і простора кухня, поєднана з їдальнею і примикає до широкої терасі. Також місця вистачило на велику ванну кімнату, санвузол для гостей і котельню. Саме такий будинок потрібно було побудувати нашій команді в передмісті Івано-Франківська.

kryhivtci 1 kryhivtci 2

Детальніше: Будинок під ключ каркасний

кбк - 2 кбк - 3

Незвичайність і сміливість нового проекту компанії КарпатиБудКаркас полягала гармонійному і природному поєднанні, здавалося б, несумісних речей. Новому заміському будинку належало об'єднати в собі культури двох народів - українського і німецького, стерши різницю в часі, що розділяє дві абсолютно різні технології будівництва. Зовнішні риси в стилі «фахверк», популярному в Німеччині в ХIX столітті, стануть гідним доповненням зручному сучасному плануванні нового будинку.

Детальніше: Будівництво будинків під ключ

Дорогі друзі, 2016 рік лишень розпочався, а БК КарпатиБудКаркас уже відкрила новий будівельний сезон! Незважаючи на святковий період, наша команда плідно працювала в це міжсезоння, щоб запропонувати Вам ще більше проектів дерев’яно каркасних будинків Вашої мрії

b111 - 1 b111 - 4

Перший проект 2016-го року, за реалізацію котрого ми взялись - просторий та функціональний Конференц-зал, загальною площею 250 квадратних метрів.

Детальніше: Конференцзал у Дніпропетровську - 250 м2

Спеціалізацією компанії Карпати БудКаркас є будівництво будь-яких будівель за каркасною технологією. Це можуть бути не тільки житлові будинки та дачні котеджі, але також культові будівлі: церкви, каплиці, недільні школи і т.д. Такі споруди привертають доступною ціною, що поєднується із зручністю і відмінним зовнішнім виглядом. Саме завдяки цим якостям каркасне будівництво церков знайшло настільки широку популярність в Україні

20160923 141643 20160923 141737

Яскравим прикладом такого будівництва може виступати черговий проект компанії - зведення храму в селищі Водяна Балка в Полтавській області (недалеко від знаменитої Диканьки).

Детальніше: Будівництво церкви за каркасною технологією

Котедж 85,5 м.кв - м.Львів

Цього року у Львові ми розпочали ще одне будівництво. Цей канадський будинок мансардного типу має площу 85 квадратних метрів та розрахований для постійного проживання. Для гарного освітлення другого поверху будуть використані мансардні вікна.

ol - 1 ol - 2

Детальніше: Каркасний котедж 85,5 м.кв - м.Львів

Будівництво котеджу по каркасній технології в місті Львів по проекту “Ковярі”. Загальна площа цього мансардного будинку сягатиме 95 м2. Замовник обрав для себе поетапний варіант будівництва. Фундамент, каркас, дах, вікна та двері наша команда зробить ще в цьому (2015) році. Фасадні роботи, внутрішнє оздоблення, розведення води та каналізації, утеплення каркасу, розведення електромережі та інше ми робитимемо весною 2016 року.

Kov - 1 Kov - 4

Детальніше: Будівництво каркасно панельних будинків. Котедж 95 м2 - м.Львів

Каркасний будинок, будівництво якого замовив наш новий клієнт - фахівець в сфері IT-технологій - являє собою невелике затишне приміщення в сучасному стилі загальною площею 54 м². Саме такий проект вибрала молода сім'я, яка бажає обзавестися власними апартаментами для гірського відпочинку в чудовому місті Славське.

погар - 1 погар - 2

Компактне будівля складатиметься з вітальні, спальні, кухні-їдальні, передпокої, гардероба, технічного приміщення і ванною. Його родзинкою стали дві тераси, що відкривають вид на гірський пейзаж одночасно з двох сторін. Розміщений на мальовничій горі будинок буде виконаний за проектом, що носить її назву - «Погар».

Детальніше: Канадський каркасний будинок

пауло2 - 2 1

Одним з наших пріоритетів (звичайно окрім безпосереднього будівництва) є максимальна популяризація дерев’яно-каркасної технології будівництва в Україні. А одним з інструментів для цього, є позитивні відгуки наших клієнтів! Ось і цього разу, “КарпатиБудКаркас” взялись за реалізацію дачного будинку, по дерев’яно каркасній технології.

Детальніше: Дачний будинок 49м2 - м.Львів

Сьогодні великої популярності набувають, так звані, канадські будинки, особливістю яких є дерев'яний каркас, заповнений термоізоляційним матеріалом. Хоча для України канадська технологія будівництва ще досить нова, проте, вона швидко розвивається, завдяки своїй високій енергоефективності та порівняно невисокій ціні. Досить цікавий варіант такого будинку представляє проект Канкун в стилі Hi-tech, який був запроектований і побудований компанією КарпатиБудКаркас в м. Івано-Франківськ. В архітектурі будинку поєднуються одночасно красиві і прості лінії, а планування будинку - зручне і функціональне.

20160404 141502 image-0-02-05-fa83d9818ebbfc4586a70cb17227a453a79b362b72767ac42b7521c78d96bc49-V

Детальніше: Будинки за канадскою технологією в Україні

Будинок, зведення якого ми розпочали, знаходиться в Івано-Франківській області. Ця оселя мансардного типу призначена для постійного проживання, і її загальна площа складає 85 м². Враховуючи, що замовник уже мав досвід співпраці з компанією «Карпати Буд Каркас», сумнівів щодо майстерності та порядності її працівників з його боку не виникало. Тому обговорення обсягу робіт не зайняло багато часу ― вибір зупинився на комплектації «під ключ».

irland - 5irland - 6

Детальніше: Канадські каркасні будинки