”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

Будівництво котеджу по каркасній технології в місті Львів по проекту “Ковярі”. Загальна площа цього мансардного будинку сягатиме 95 м2. Замовник обрав для себе поетапний варіант будівництва. Фундамент, каркас, дах, вікна та двері наша команда зробить ще в цьому (2015) році. Фасадні роботи, внутрішнє оздоблення, розведення води та каналізації, утеплення каркасу, розведення електромережі та інше ми робитимемо весною 2016 року.

Kov - 1 Kov - 4

Детальніше: Будівництво каркасно панельних будинків. Котедж 95 м2 - м.Львів

Каркасний будинок, будівництво якого замовив наш новий клієнт - фахівець в сфері IT-технологій - являє собою невелике затишне приміщення в сучасному стилі загальною площею 54 м². Саме такий проект вибрала молода сім'я, яка бажає обзавестися власними апартаментами для гірського відпочинку в чудовому місті Славське.

погар - 1 погар - 2

Компактне будівля складатиметься з вітальні, спальні, кухні-їдальні, передпокої, гардероба, технічного приміщення і ванною. Його родзинкою стали дві тераси, що відкривають вид на гірський пейзаж одночасно з двох сторін. Розміщений на мальовничій горі будинок буде виконаний за проектом, що носить її назву - «Погар».

Детальніше: Канадський каркасний будинок

пауло2 - 2 1

Одним з наших пріоритетів (звичайно окрім безпосереднього будівництва) є максимальна популяризація дерев’яно-каркасної технології будівництва в Україні. А одним з інструментів для цього, є позитивні відгуки наших клієнтів! Ось і цього разу, “КарпатиБудКаркас” взялись за реалізацію дачного будинку, по дерев’яно каркасній технології.

Детальніше: Дачний будинок 49м2 - м.Львів

Сьогодні великої популярності набувають, так звані, канадські будинки, особливістю яких є дерев'яний каркас, заповнений термоізоляційним матеріалом. Хоча для України канадська технологія будівництва ще досить нова, проте, вона швидко розвивається, завдяки своїй високій енергоефективності та порівняно невисокій ціні. Досить цікавий варіант такого будинку представляє проект Канкун в стилі Hi-tech, який був запроектований і побудований компанією КарпатиБудКаркас в м. Івано-Франківськ. В архітектурі будинку поєднуються одночасно красиві і прості лінії, а планування будинку - зручне і функціональне.

20160404 141502 image-0-02-05-fa83d9818ebbfc4586a70cb17227a453a79b362b72767ac42b7521c78d96bc49-V

Детальніше: Будинки за канадскою технологією в Україні

Будинок, зведення якого ми розпочали, знаходиться в Івано-Франківській області. Ця оселя мансардного типу призначена для постійного проживання, і її загальна площа складає 85 м². Враховуючи, що замовник уже мав досвід співпраці з компанією «Карпати Буд Каркас», сумнівів щодо майстерності та порядності її працівників з його боку не виникало. Тому обговорення обсягу робіт не зайняло багато часу ― вибір зупинився на комплектації «під ключ».

irland - 5irland - 6

Детальніше: Канадські каркасні будинки

При спорудженні заміських будинків нерідкі випадки, коли віддається перевага саме каркасному будівництву - ця технологія як не можна краще підходить для створення затишного і екологічного житла, чиї матеріали мають високий рівень звуко- і теплоізоляції.

уг - 3 уг - 4

Мета нового проекту нашої компанії полягала в зведенні оснащеного сауною будинку, призначеного для заміського відпочинку і прийому гостей. Місцем розташування майбутнього каркасного будинку стало село Угринів, що знаходиться поблизу славного міста Івано-Франківська.

Детальніше: Каркасні дачні будинки

Зараз триває будівництво недільної школи в полтавській обласі. Ця будівля розташована на території діючої церкви! Причиною будівництва недільної школи по канадській технології стало звичайне порівняння. Справа в тому, що отець Олег (настоятель) замовляв у нас будівництво церкви у 2014 році по канадській технології. 

НШ Гад в2 - 1 НШ Гад в - 1

 

Детальніше: Недільна школа в місті Гадяч

Будівельний марафон 2015 не закінчується, а навпаки - тільки набирає оберти! Оскільки наша команда не займається виключно будівництвом “з нуля”, а й дерев’яно-каркасними добудовами, ми взялись за реалізацію одного з таких проектів.

dobudova - 1 dobudova - 2

Детальніше: Добудова мансардного поверху в Києві

В самий розпал будівельного марафону 2015 року, БК “КарпатиБудКаркас” починає реалізацію проекту компактного, гостьового будинку в котеджному містечку VIP класу ГрінХілс, що знаходиться поблизу міста Київ.

 fasad2 fasad5

fasad3 fasad4

Детальніше: Будинки по канадській технології

Будівельний марафон 2015 року продовжився реалізацією ще одного цікавого проекту. Цього разу ми взялись за будівництво будинку по проекту “Гамаліїв” в місті Львів.

гамаліїв1  гамаліїв2

Детальніше: Проекти каркасних будинків - “Гамаліїв”, Львів - 136 м.кв.