”
  • Будинок - 86 м2 за 555 000 грн.
:

dk1

При спорудженні заміських будинків нерідкі випадки, коли віддається перевага саме каркасному будівництву - ця технологія як не можна краще підходить для створення затишного і екологічного житла, чиї матеріали мають високий рівень звуко- і теплоізоляції.

уг - 3 уг - 4

Мета нового проекту нашої компанії полягала в зведенні оснащеного сауною будинку, призначеного для заміського відпочинку і прийому гостей. Місцем розташування майбутнього каркасного будинку стало село Угринів, що знаходиться поблизу славного міста Івано-Франківська.

Детальніше: Каркасні дачні будинки

Зараз триває будівництво недільної школи в полтавській обласі. Ця будівля розташована на території діючої церкви! Причиною будівництва недільної школи по канадській технології стало звичайне порівняння. Справа в тому, що отець Олег (настоятель) замовляв у нас будівництво церкви у 2014 році по канадській технології. 

НШ Гад в2 - 1 НШ Гад в - 1

 

Детальніше: Недільна школа в місті Гадяч

Будівельний марафон 2015 не закінчується, а навпаки - тільки набирає оберти! Оскільки наша команда не займається виключно будівництвом “з нуля”, а й дерев’яно-каркасними добудовами, ми взялись за реалізацію одного з таких проектів.

dobudova - 1 dobudova - 2

Детальніше: Добудова мансардного поверху в Києві

В самий розпал будівельного марафону 2015 року, БК “КарпатиБудКаркас” починає реалізацію проекту компактного, гостьового будинку в котеджному містечку VIP класу ГрінХілс, що знаходиться поблизу міста Київ.

 fasad2 fasad5

fasad3 fasad4

Детальніше: Будинки по канадській технології

Будівельний марафон 2015 року продовжився реалізацією ще одного цікавого проекту. Цього разу ми взялись за будівництво будинку по проекту “Гамаліїв” в місті Львів.

гамаліїв1  гамаліїв2

Детальніше: Проекти каркасних будинків - “Гамаліїв”, Львів - 136 м.кв.

Компанія “Карпати Буд Каркас”, не зупиняється. Ми почали будівництво невеликого дерев’яно­каркасного будинку по проекту “Яр” у передмісті Львову.

будівництво яр1  бідівництво яр2

Детальніше: Будівництво сауни по проекту Яр 27/04/2015

Будівельна Компанія "Карпати Буд Каркас" пропонує своїм клієнтам комплексний підхід, який нам диктує сьогоднішній день. Реалії показують, що будівельна та інвестиційна галузь вимагають максимальної відкритості і наочності.

1XmmiBJ6mLw 3x5-adZhB94

Власне тому ми пропонуємо для інвестиційних проектів (церкви, туристичні комплекси, місця громадського харчування, готелі, промислові комплекси, а також індивідуальні будівлі) можливість створення, крім проектно-технічної документації, ще і виготовлення макетів будівель і споруд.

Детальніше: Макети будинків - виготовлення та доставка

Проект «Пауло», який продовжив будівельний марафон 2015 компанії «Карпати Буд Каркас», буде реалізований в с.Деревач Львівській області.

ACCamera2В основному будинок буде використовуватися, як заміський будиночок вихідного дня, але замовник не виключає можливості проживати там постійно. Тому рівень утеплення будинку буде зроблений відповідно. Замовник «від руки» намалював приблизне планування, а іншим зайнялися наші архітектори і дизайнери.

Детальніше: Будівництво будинку по проекту "Пауло", Львів - 56 м.кв.

Компанія «КарпатиБудКаркас» розпочала будівельний сезон із будівництва заміський будиночок, площею 75 м.кв., будується в с. Голосків, Івано-Франківської області.

заміський будинок голосків1  заміський будинок голосків2

Комплектація будівництва передбачає повний «під ключ» - від фундаментних робіт до дерев’яної вагонки всередині. А також прокладення комунікації і оздоблення фасаду.

Детальніше: Канадські будинки під ключ

Зараз в будівництві є дуже популярним термін - будинок під ключ, звісно ж різні підрядники в це словосполучення вкладають різну суть.

КБК Ужгород   2 0002 КБК Ужгород   2 0001
Проекти каркасних будинків

Часто непорядні будівельні організації, озвучують вартість будівництва будинка під ключ, але дуже багато чого не враховують. Клієнт, людина далека від будівництва, з радістю погоджується на таку пропозицію і стає заручником будівельної організаціїї, яка згодом починає в односторонньому порядку дораховувати роботи, матеріали, та багато іншого…

Детальніше: Каркасне будівництво під ключ