Каркасно щитовий будинок

Будівництво каркасно щитових будинків стало популярним рішенням завдяки своїй міцності, довговічності, швидким термінам робіт, при невеликій вартості. Ми є лідером зведення каркасно щитових будівель. Великий досвід наших фахівців, якісні матеріали дають можливість замовити каркасно щитовий будинок під ключ і в найшвидші терміни отримати житло своєї мрії.

Будинок каркасно-щитової в Макарівському районі Київської області

Будівельна компанія “Карпати Буд Каркас” має безліч позитивних відгуків про будівництво і величезну кількість прикладів каркасно щитових будівель. Однією з них є котедж в Макарівському районі Київської області. Красива і велика каркасно щитова будівля має площу 110 м2. Будівельні роботи по котеджу проводилися в кілька етапів, з незначними перервами. Проект будинку, зведення каркаса, вікна і двері були зроблені в 2013 році. Фінішна внутрішня і зовнішня обробка проводилася трохи пізніше, в 2014 році. Цікавою особливістю цього котеджу є наявність каміна, як одного з основних джерел опалення.

Каркасно щитовий будинок недорого: основні переваги будівництва

Купити каркасно щитовий будинок стане відмінним рішенням для людей, які мріють про власне житло, але не готові довго чекати і вкладати значні грошові суми. Каркасно щитові будинки стали трендом будівельного ринку, в Україні таку технологію використовують для заміських будинків, дач, бань і т.д .. Вони мають безліч переваг в експлуатації, а за вартістю значно дешевше цегляних, газобетонних та інших варіантів.

Наша компанія з 2012 року займається проектуванням і будівництвом будинків по каркасно щитовій технології. Будівельні роботи відбуваються в кілька послідовних етапів:

  1. Вибір фундаменту. Будинки мають невелику вагу, на відміну від цегляного або газобетонного варіанту. По-цьому підійде стрічковий, плитковий, стовбчатий або гвинтовий фундамент;
  2. Установка каркаса. Проводиться в будь-який час року і триває до місяця, в залежності від складності проекту. Починається монтаж каркаса з установки нижньої подкладної дошки, далі зведення стін і формування міжповерхового балочного перекриття. Не менш важливим в зведенні каркаса є установка даху, під конкретний варіант покрівельного матеріалу;
  1. Внутрішня і зовнішня обробка. Обшивка каркасно щитового будинку в більшості варіантів виконується за допомогою плит OSB. Для внутрішнього оздоблення використовують гіпсокартон, вагонку, штукатурку та ін. Роботи можна проводити відразу після зведення каркаса, без очікування усадки будинку. Широкий вибір матеріалів та в оздобленні фасадів, яка здійснюється на побажання замовника;
  2. Монтаж комунікацій. Система опалення, електрику, вентиляції та водопровід – комплекс інженерних робіт входить в послугу «будинок під ключ» або замовляється окремо.

Каркасно щитові будинки – нова тенденція в будівництві. Їх зростаюча популярність визначається безліччю позитивних характеристик. Вибір такого варіанту дає можливість вже в найшвидший час насолоджуватися власним будинком за містом.