Як побудувати склад?

Проектування і будівництво складського приміщення – один з напрямків діяльності компанії Карпати Буд Каркас. Великий досвід застосування каркасної технології дозволяє побудувати склад для зберігання в найстисліші терміни. Яскравим прикладом може послужити збудоване компанією торгово – складське приміщення для логістичної компанії в Києві.

Реалізовані об’єкти в Києві

Особливості будівництва складу в Києві на Подолі

Склад для зберігання – це конструкція, яка повинна відповідати багатьом вимогам. Серед основних: функціональність, надійність, довговічність і безпеку великий споруди.

Торгово – складское помещение в Киеве на Подоле, по улице Фрунзе, было заказано для размещения здесь логистической компании. Общая площадь склада – 700 м2. Для удобного перемещения и хранения грузов, использования габаритного транспорта, высота здания в отдельных местах достигает 4, 5 метра. При этом безопорные пролеты составляют около 16 метров. Для достижения такого расстояния использовались стропильные фермы по технологии МиТек.

Для утеплення складського приміщення використовували мінеральну вату товщиною 150 мм. Побудувати складське приміщення довелося з урахуванням деяких складнощів, оскільки розміщений об’єкт між двох будинків, що вельми проблематично для будівельних робіт. Основна проблема полягала в відведенні води з сусідніх будівель

Побудувати склад в Україні за каркасною технологією

Каркасна технологія будівництва на сьогодні є одним з найбільш затребуваних варіантів швидкого зведення промислових об’єктів. Вибір каркаса залежить від типу, розмірів і призначення будівлі:

  • Металліческіе каркаси підходять для будівництва величезних приміщень із застосуванням важкої будівельної техніки;
  • Деревянние каркаси використовують для складських приміщень меншого Размара і там, де немає можливості і бажання застосовувати величезну кількість додаткової техніки.

Компанія Карпати Буд Каркас має великий досвід будівництва за каркасною технологією, в основному це: каркасні будинки, дачні будиночки для відпочинку, лазні і сауни, промислові та торгово – складські приміщення. Відгуки про будівництво, а також проекти будинків та інших будівель представлені у відповідних категоріях на нашому сайті.

Чому варто довірити будівництво складу фірмі Карпати Буд Каркас?
  • Велика база готових проектів, що може прискорити процес;
  • Налагодженість у виробництві основних компонентів і швидка збірка конструкції на місці;
  • Швидкі терміни будівництва, які стали можливі завдяки полегшеному типу фундаменту, відсутності тривалих “мокрих” робіт і важкої будівельної техніки;
  • Мобільність будівлі, яке можна розбирати і переміщати в інше місце;
  • Надійна і довговічна конструкція, яка буде служити вірою і правдою не один десяток років.

Каркасне будівництво від компанії Карпати Буд Каркас – відмінний варіант побудувати склад недорого протягом декількох місяців.