Сауна під ключ в селі Мощун

Відвідування сауни не тільки приємно, але і корисно. Поєднання води і тепла, що перетворюються в пар, розслаблює, сприяє очищенню тіла і дає життєву енергію. Протягом століть баня відвідується лише заради проведення гігієнічних процедур, але і як улюблене місце відпочинку.

Сучасне населення намагається оточити себе всілякими благами і часто жителів приватного сектора цікавить, де замовити облаштування бані і сауни під ключ. Компанія Карпати Буд Каркас готова допомогти у вирішенні даного питання.

Готовий спільний проект сауни від компанії і замовника

Для бані та сауни проект розробляється фахівцями компанії, але, як варіант, можливо розгляд проекту, складеного самим замовником. Як приклад можна розглянути будівництво сауни в селі Мощун Києво-Святошинського району Київської області. Даний проект був наданий нам самим замовником. Їм були продумані облаштування каркаса будівлі і внутрішній дизайн приміщення. Також, до початку робіт нашими будівельниками, власником сауни був попередньо підготовлений фундамент. Всі інші зовнішні і внутрішні роботи, включаючи оздоблювальні, було повністю вироблено співробітниками нашої компанії.

Будівництво сауни під ключ було здійснено на 40 квадратних метрах. Оскільки на території замовника вже розташовувалися будинок і гараж, архітектура та оздоблювальні матеріали були підібрані з урахуванням концепції існуючих будівель для цілісності загального вигляду двора.Благодаря цього нова конструкція відмінно вписалася в обжитий простір.

Роботи, які були проведені при облаштуванні домашньої сауни

Щоб побудувати сауну під ключ, нам довелося провести наступні види робіт:

 • узгодження проекту замовника;
 • виготовлення стін;
 • збірка покрівлі;
 • утеплення;
 • прокладка гідроізоляції;
 • установка дверей і вікон;
 • установка котла;
 • внутрішня і фасадна обробка.

Матеріали, використані для сауни під ключ

Сауна в будинку під ключ облаштована з якісного сучасного морозостійкого матеріалу, який, завдяки спеціальному просоченню, не піддається гниттю, стійкий до пошкодження бактеріями і мікроорганізмами. Фасад будівлі виконано з дерев’яного фальшбрусу. Дах покритий бітумною черепицею.

Високоякісна деревина, використана при виробництві, просочена спеціальним вогнетривким складом. Крім високих екологічних та теплоізоляційних властивостей, сировина відрізняється естетичністю і якоїсь розкішшю. Експлуатація конструкції розрахована на термін до 100 років.

Фото реалізованої сауни в Київській області

У скільки обходиться будівництво саун під ключ
На сауни під ключ ціни і час, витрачений на роботу, залежать від різних параметрів:
 • місце розташування;
 • наявність комунікацій;
 • розміри майданчика;
 • особливості стилю;
 • бюджет, передбачений на будівництво.

Облаштування даної сауни під ключ недорого обійшлося замовникові завдяки самостійного виконання деякої частини робіт, невеликій площі і невигадливості стилю. При цьому не варто забувати, що в лазні чи сауні велика увага повинна приділятися протипожежної безпеки, а також захисту від грибка і цвілі, тому матеріал повинен застосовуватися тільки високої якості, який спочатку не може бути дешевим.

Щоб купити сауну за прийнятною ціною, можна ознайомитися з готовими проектами компанії і вибрати для себе найбільш підходящий варіант, як за зовнішнім виглядом, так і за вартістю робіт і матеріалу.