Каркасні дачні будинки: продаж, виробництво, будівництво

Основна відмінність дачі від житлового будинку – тимчасова експлуатація. В недорогий дачний будиночок або розкішний особняк можна приїзджати по вихідним, проживати там кілька тижнів або місяців – і все одно частина року будівля буде закрита.

Дачні каркасні будинки – ідеальний варіант для зведення будівель з несистематичним режимом експлуатації:

 • не потребують постійного опалення;
 • швидко прогріваються від каміна, печі – каміна або автономного котла;
 • морозостійкі, не гниють;
 • захищені від ушкоджень мікроорганізмами та бактеріями;
 • розраховані на термін експлуатації до 100 років.
дачный 2
1396008376 P120911 14.21 01

Будуємо не тільки дачі

 • Екологічні та практичні дачні будинки будують під ключ і купують для облаштування баз зеленого туризму, лижних баз, пляжних пансіонатів, рибальських угідь, мисливських заімок.
 • Круглорічна експлуатація дозволяє організувати з каркасних будиночків дитячі табори та студентські кампуси.
 • Швидкість монтажу і низька собівартість визначили вибір недорогих дачних будинків за каркасною технологією для організації поселень переселенців.
 • Підприємці використовують компактні легкі конструкції для організації стаціонарних придорожніх кафе, магазинів, ярмаркових павільйонів.

Купити дачний будинок

Саме так. Каркасний будинок легко купити і просто поставити у себе на ділянці. Монтаж конструкцій не займе багато часу, не потребує спеціальної техніки і досить недорогий. Більш того, з часом швидко побудований дачний будиночок можна розібрати і перевезти на іншу ділянку.

Для будівництва будинку на дачі рекомендуємо підібрати на нашому сайті оптимальний варіант печі-каміну. Наші фахівці підкажуть модель, яка підходить по потужності, габаритам і плануванні обраного вами дачного будинку.

дачный дом
1396010012 180520131969

Виробництво і будівництво дачних будинків

Карпати Буд Каркас – лідер каркасного домобудівництва України. Ми – компанія, що забезпечує повний будівельний цикл: від розробки проекту і виробництва конструкцій до будівництва дачного будинку та оздоблення.

Вибирайте готові проекти дачних будинків від 12м². За оцінками фахівців і досвідчених дачників, оптимальним рішенням для однієї сім’ї є проект від 25м² з великою відкритою терасою. Будь-який проект підганяється під конкретні запити замовника.

Наші архітектори розроблять авторський проект для вашої родини, з урахуванням особливостей ландшафту і кліматичної зони.

Мінімальні потреби в будівельному майданчику дають можливість монтувати каркас будівлі на ділянці з уже висадженими плодовими і декоративними деревами та облаштованими виноградником, квітником та городом. Ми акуратно впишемо нову житлову конструкцію у вже обжитий простір.

Ми виготовляємо всі конструкції на власному виробництві, з високоякісної деревини, яку відбираємо і закуповуємо самостійно. Бруси та панелі просочуються спеціальними вогнетривкими речовинами.

Легкий фундамент і монтаж будівлі наші фахівці проводять за кілька тижнів. За бажанням клієнта в приміщення буде вбудований камін будь-якого типу.

Ми забезпечимо якісну тепло- і гідроізоляцію заміського особняка – в ньому завжди буде тепло в морози, прохолодно в спеку і сухо в періоди дощів і снігопадів.

дачный 2
1396008376 P120911 14.21 01

Каталог наших робіт

Карпати Буд Каркас будує дачі в будь-яких регіонах України. Нами розроблені і введені в експлуатацію десятки типових та авторських проектів, які полюбилися нашим клієнтам за економічність, раціоналізм, зручність планування і красу.

Заміська приватна садиба в стилі гуцульської гражди, фінського будиночку, швейцарського шале і американського авангарду – з цими проектами ви можете ознайомитися в нашому каталозі.

 • Які є проекти?
 • Як врахувати складний ландшафт ділянки?
 • Скільки людей можна розмістити в будиночку?
 • Скільки коштує дачний будинок?
 • Скільки будинків ми можемо швидко поставити для бази відпочинку?

Телефонуйте – ми відповімо на всі ваші запитання!

Побудовано