Безкоштовні вебінари від компанії Карпати Буд Каркас

Як отримати власне житло, яке повністю відповідатиме побажанням? Якою має бути підготовка до будівельного процесу? Як її правильно організувати? Щоб вам було простіше розібратися з подібними питаннями, ми вирішили провести серію безкоштовних відео вебінарів онлайн. У них будуть розглянуті найбільш важливі для вас теми. Тим самим, ми допоможемо вам заощадити кошти, час і нерви при будівництві будинку.

В ході спілкування ми відповімо на ваші запитання, в тому числі, з приводу вибору матеріалу, основних ризиків при будівництві своїми силами і зверненні в будівельну компанію. Тут ми будемо говорити про існуючі технології, про енергоефективність, про різні конструкції, що захищають, алгоритм початку будівництва та обговорювати багато інших питань.

Безкоштовні онлайн вебінари від “КБК Україна”

Кому можуть бути цікаві наші навчальні онлайн-конференції?

 • Людям, які планують побудувати житло самостійно. Ви стоїте перед вибором, який придбати будівельний матеріал? Не знаєте, чим утеплити будинок, яким має бути утеплення, яку вибрати систему опалення? Ми це покажемо, розповімо.
 • Людям, які звертаються до підрядників. Ви дізнаєтеся, на що звертати увагу при виборі, які завдання необхідно ставити, як їх контролювати.
 • Практикуючим будівельникам, прорабам, бригадирам. Ринок будівельних матеріалів динамічно змінюється і за цим важливо стежити. Змінюються норми, вимоги до рівня теплоізоляції, енергоефективності будівель. Будувати по-старому сьогодні не можна!

Ми не тільки будуємо будинки, а й самі в них проживаємо, тому ми можемо проводити різнобічні порівняння, нам зрозумілі складності, які можуть виникнути в процесі експлуатації і ми знаємо, що з цим робити. На наших вебінарах можна отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються проектування, будівництва та експлуатації будівель!

Вебінар на тему “Будівництво будинку. Що необхідно знати”

Будівництво житла – непростий і тривалий процес, в ході якого виникає маса питань:

 • Як вибрати будівельну технологію, матеріал?
 • Де і як отримати техпаспорт? В який період він видається? Що може стати причиною невидачі технічної документації?
 • Як створюється проект? Чи можна це зробити віддалено? Як виглядає готовий проект?
 • Які вікна слід вибирати? Як їх правильно монтувати?
 • Як правильно вибрати систему вентиляції?
 • Яке опалювальне устаткування дозволить менше платити в опалювальний сезон?
 • Яку технологію вибрати, щоб витрати на опалення були мінімальними?

На ці та інші питання ви знайдете відповідь на онлайн-зустрічах, які можна дивитися безкоштовно. У світі і, зокрема, в Україні, використовуються різні будівельні технології. На сьогодні можна виділити три основні, найбільш популярні серед вітчизняних замовників:

 • цегла;
 • газоблок;
 • каркасна технологія.

Цегла – надійний та перевірений матеріал. З повнотілої цегли можна зводити житлові будинки з різною кількістю поверхів. Мінусом такого матеріалу є погані енергоефективні властивості. Матеріал добре проводить як холод, так і тепло, вимагає додаткового доутеплення. Газоблоки – конструктивний матеріал з хорошими теплоізоляційними властивостями. З недоліків можна виділити обмеження по поверховості, необхідність в усадці.

Дерев’яно-каркасна технологія в світі не є новою. В Європі є фахверкові будівлі, в США і Канаді – споруди, яким понад 100 років, зведені за каркасною методикою. До її переваг відносять чудові теплоізоляційні властивості, швидкість будівництва.

Проведення безкоштовних конференцій – це можливість детально розповісти про кожну технологію, її особливості, щоб замовникам було легше визначитися з вибором. Додатково ми пропонуємо звернути увагу на презентації. У них представлена важлива інформація, тому рекомендуємо робити скріни деяких слайдів. Записуйте, фотографуйте все, що може вам стати в нагоді при будівництві власного будинку!

Будівельний вебінар онлайн – корисна інформація та круті бонуси

Де знайти запис для тих, хто відвідати захід не встиг? Наші відео можна подивитися на Ютуб каналі. А під час вебінару спілкування відбувається в прямому ефірі, онлайн. Як можна отримати і подивитися презентацію? В якості бонуса для глядачів на одну частину презентації є посилання під відео. Натиснувши на нього, важливу інформацію можна завантажити безкоштовно. Тим, хто перегляне наш вебінар до кінця, чекає крутий бонус! Це – електронний каталог наших типових проектів, які мають численні реалізації в різних регіонах України. У цьому збірнику є фото будівель, проекти та актуальні ціни.

Даний збірник допоможе зорієнтуватися, який будинок вам потрібен, скільки необхідно матеріалу для реалізації задумки з певним орієнтиром ціни. Такий каталог нашим глядачам ми пропонуємо завантажити безкоштовно! Ми пропонуємо й інші подарунки учасникам в прямому ефірі! Наприклад, ви можете залишити заявку на створення проекту за фіксованою ціною. Для тих, хто додивиться нашу трансляцію до кінця, в якості бонусу ми можемо створити детальні комерційні пропозиції будівництва будинку по будь-яких двох технологіях. Це дозволить порівняти як самі методики, так і ціни на них та вибрати найбільш відповідну в конкретному випадку.

Як зареєструватися на дистанційний вебінар

Взяти участь може кожен бажаючий абсолютно безкоштовно. При цьому, ми хочемо, щоб всі його учасники були максимально активними і писали нам в чат запитання. Під час живої зустрічі нам дуже важливий зворотний зв’язок від своїх глядачів! Також просимо реагувати на наші запитання, коментувати, щоб кожен з нас отримав максимальну користь від такого спілкування.

Коли пройде вебінар в наступний раз? Онлайн консультації проводяться по четвергах. Орієнтовний час – 19-00 по Києву. Щоб стати учасником, необхідно пройти нескладну реєстрацію. Наші вебінари – це ваш перший крок до здійснення мрії щодо будівництва власного житлового будинку! Бажаєте відвідати один з наших вебінарів? Реєструйтеся тут: https://bit.ly/39fCYAy

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити