Будинки барнхаус

З кожним роком амбарні будинки стають дедалі популярнішими. Сьогодні складно з упевненістю сказати, де саме і в який час виник сучасний стиль барнхаус. Назва ж напрямку в архітектурі походить від англійського barn. У перекладі воно звучить як амбар, складське приміщення, сарай, особливості яких лежать в концепті сучасних будівель.

Проєкт будинку “Моріс”
Проєкт будинку “Баріста”

Стиль барнхаус являє собою комбінацію таких популярних течій, як:

 • Мінімалізм, якому властиві строгість геометрії, простота оздоблення і застосування при будівництві будинку оздоблювальних матеріалів природного походження.
 • Лофт з функціональними приміщеннями, відкритим простором та індустріальними рисами.
 • Біо-тек, що робить акцент на природне місце існування. Будинки, виконані в даному стилі, розглядаються як одне ціле з навколишнім їх еко-середовищем.

Будинки в стилі barn house відмінно виглядають в оточенні зелені і популярні серед людей різного віку, які бажають жити в затишній обстановці заміського будинку, далеко від міської метушні.

Архітектори виділяють європейський і американський варіанти таких будівель, між якими існують деякі відмінності. Перша модель відрізняється одноповерховістю, наявністю двоскатного даху, кут нахилу якого досить гострий. Американці частіше зводять двоповерхові будівлі з дахом в чотири скати, а стіни їхніх будинків нерідко бувають пофарбовані в червоний колір. Незважаючи на відмінності, європейська та американська моделі барнхаусів мають і спільні риси:

 • просторі відкриті тераси;
 • гаражі для транспортних засобів під навісами.

Будинки в стилі барнхаус – відмінні риси

Як правило, барн хауси мають прибудови у вигляді веранд, саун, бань. Це може бути і житло з мансардою та (або) гаражем. Дуже добре barnhouse доповнюється меблями та іншими предметами в стилі ретро, які роблять приміщення ще більш комфортним. Каркасний будинок barn, лазня або дача зводяться з простих матеріалів, найбільш популярним серед яких є деревина. З деревини виготовляють брус для каркаса будинку, виконується зовнішня обшивка стін, в інтер’єрі використовується натуральна вагонка. Друге місце за популярністю займає метал, а точніше – широкі профілі зі сталі. До концептуальних особливостей домокомплектів можна віднести:

 • форму будівель у вигляді прямокутника, найчастіше із каркасною основою;
 • високі стелі, роблять кімнати більш просторими і світлими;
 • великі вхідні двері;
 • присутність прилеглих до житла відкритих терас з дерева;
 • покрівлю з одним або двома скатами, що не має звисів;
 • лаконічне оздоблення.

Усередині модульних будинків барнхаус спостерігається все та ж простота. Для зонування загальної житлової площі використовуються сходи, різниця в рівні підлоги, меблі, перекладини, крокви та інші візуальні прийоми. Але, хоча барнхауси відрізняються простотою форм і фактур, вони зовсім не позбавлені звичних для людини зручностей. Будинки дуже комфортні для проживання, просто відкидають всі дрібниці, які заважають людині зосередитися на злитті з природою, відмовляючись від щоденної метушні.

Проєкт будинку “Вега”
Проєкт будинку “Норд”

Де замовити барнхаус будинку в Україні

В Америці, скандинавських і європейських країнах можна нерідко зустріти перебудовані в барн будинки, а також модні і дохідні готелі, склади та зерносховища, в Україні таке поняття, як модульний барн, з’явилося не так давно. Багато хто скептично висловлюється про дані будівлі, але лише до моменту, коли подивляться фото та відео процесу їх зведення, готового результату. Будівлі даного типу мають величезний потенціал. Професійний підхід до проектування дозволить такому будинку органічно виглядати як в межах міста, так і в заміському котеджному селищі. Амбарний стиль дозволяє мешканцям відчути свободу і гармонію з навколишнім світом, несучи в собі надійність і нотки романтики.

Як побудувати барнхаус? Чи можна це зробити своїми руками? Можна, але, не дивлячись на уявну простоту зовнішнього вигляду будівель, даний архітектурний стиль має свої особливості, які необхідно знати. Тільки дотримання технології будівництва дозволить отримати якісне житло, в якому буде тихо, спокійно, комфортно незалежно від погоди на вулиці. Тому завжди краще звернутися до професіоналів, наприклад до компанії “Карпати Буд Каркас”, яка має хорошу практику будівництва і споруджує будинки з дерева естетичного вигляду і високої якості.

Скільки коштує будівництво будинку barnhouse під ключ

Однією із переваг даного напрямку в архітектурі є можливість купити будинок барнхауз за більш доступною для більшості забудовників ціною, ніж житло з газобетону або цегли. Відносно невелика вага дозволяє звести будинок недорого в результаті використання гвинтових паль або малозаглибленного стрічкового фундаменту. Міцнішим каркасний будинок barnhouse робить застосування вертикальних балок і кроквяних ферм, які властиві промисловому стилю. Мінімалізм в оздобленні, відсутність зайвих прикрас також роблять одноповерхові і двоповерхові будинки більш економними.

Більш детально про ціни на будівництво під ключ можна подивитися у відповідному розділі сайту. Загальна вартість будівель залежить від різних чинників:

 • це міні будинок або велике просторе житло;
 • яка архітектура і дизайн всередині будівлі і зовні;
 • який матеріал обраний для облицювання та його кількість.

Барнхаус проекти від КБК

Хочете купити будинок барн і шукаєте проекти будинків? Ознайомтеся з роботами наших архітекторів. Ми адаптували проекти на барн хауси для будівництва за каркасною методикою, і тепер купити проект і побудувати барнхауз під ключ можна ще швидше. В каталозі готових робіт компанії представлені класичні будинки в амбарному стилі. Планування будівель геометрично просте, передбачає панорамне скління і великі вікна.

Крім класичних одноповерхових, на сайті можна знайти проекти в стилі барнхаус в півтора і два поверхи. Як правило, на першому поверсі розташовуються санвузол, поєднана з кухнею вітальня, кімната для гостей або кабінет. Другий ярус зазвичай зайнятий спальнями із загальним холом, може бути доповнений ще однією вітальнею. Також в плануванні вітальні в двоповерхових амбарних будинках часто реалізується друге світло.

Проєкт будинку “Барн-84”
Проєкт будинку “Барн-40”

Будівництво barnhouse від КБК – це різноманітність готових проектів, а також можливість замовити авторське планування, вартість під ключ якого буде розраховано індивідуально, виходячи із запитів замовника. З нами кожен замовник може стати власником якісного житла, дачного будинку, а також споруди адміністративного або комерційного призначення!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити