Модульні будинки в стилі барнхаус

Ті, хто не знайомий зі стилем барнхаус, дізнавшись переклад слова, часто уявляють примітивні прості споруди, що нагадують склади, сараї, амбари. Проте, модульний каркасний будинок може відрізнятися досить цікавим зовнішнім виглядом, а всередині – бути досить зручним для комфортного проживання сім’ї. Така будова можна вписатися в різний ландшафт, але, найцікавіше житлові будинки для постійного проживання виглядають в оточенні зелені, над річкою, біля гірського схилу.

Модульні будинки під ключ – особливості будівель

Споруди в стилі барн мають в основі функціональне планування, геометричну простоту форм, відкритий простір. При їх зведенні використовуються переважно натуральні матеріали, скління робиться панорамним, а оздоблення для фасаду може комбінуватися. Наприклад, для обшивки зовнішніх стін хорошим є поєднання деревини та металу або каменю. Якщо вам подобається в житлі використання сучасних елементів, що гармоніюють з природою, варто купити модульний будинок. Ви обов’язково залишитеся в захваті від великих вікон і просторих терас, які сприяють інтеграції внутрішнього простору будівлі і зовнішнього середовища. І хоча в стилістичній основі таких будівель проглядається простота сільського амбару, складу, будівлі в стилі барн виглядають цілком сучасно.

Де подивитися проєкти модульних будинків

Будівництво модульних житлових будинків може здійснюватися в двох стилях:

  • європейському;
  • американському.

Готові сучасні варіанти для проживання не заперечують звичним людським зручностям. Вони всього лише дають людям можливість стати ближче до природи, відволікаючись від повсякденної метушні. При цьому варіанти мають між собою відмінності. Так, європейським спорудам характерні один рівень, покрівля з двома скатами і досить гострим кутом нахилу. Американські будинки-амбари мають два поверхи, чотирьохскатний дах і, переважно, червоний фасад. Всі, хто має бажання побудувати модульний будинок, можуть звернутися в нашу компанію, як за створенням цікавого проєкту, так і щодо виконання будівельних робіт.

Купити будинок в стилі barnhouse в Україні так само просто, як в європейських країнах та Америці, хоча в нашій країні цей напрям тільки набирає обертів. Також на нашому сайті можна знайти готові проєкти і ціни під ключ амбарних будівель і, при бажанні, замовити адаптацію під потреби своєї сім’ї. У каталозі розташовані класичні споруди в один рівень і двоповерхові будівлі. Цікавими є варіанти і з другим світлом.

Будівництво будинків барн, в порівнянні з іншими технологіями, є більш вигідним як в плані проведення робіт, так і вартості будівництва. Яке планування будівель? Досить просте. У житлі передбачено наявність великих вікон, дверей і панорамного скління. Переважно на першому рівні розташовуються кухня з вітальнею, гостьова, санвузол. На другому поверсі знаходяться спальні, загальний хол, робочий кабінет або додаткова вітальня. В індивідуальних проєктах кімнати розташовуються відповідно до побажань замовника.

Як формується ціна на модульний будинок

Тим, кому припали до вподоби амбарні споруди, звичайно ж, цікавить питання, скільки коштує модульний будинок. Але, перш ніж отримати на нього відповідь, важливо визначитися:

  • яку площу займатиме будівля;
  • якими будуть внутрішній і зовнішній дизайн;
  • який матеріал буде використаний для облицювання і в якій кількості.

Приблизні ціни на житло barnhouse можна прорахувати самостійно. Для цього достатньо знати загальну площу майбутнього будинку і вартість комплектації, яку можна вибрати на нашому сайті. Ціни на кращі житлові будинки приємно дивують, а зробити їх прийнятними для багатьох сімей дозволяє можливість заощадити на фундаменті, так як для них досить полегшеної основи. Також амбарні будинки більш економними роблять мінімалізм в оздобленні, відсутність зайвих прикрас.

Хто будує модульні будинки для постійного проживання

Якщо вас цікавлять будинки під ключ в стилі барнхаус, не поспішайте зводити їх своїми руками. Щоб житло вийшло надійним, важливо мати правильно складений проєкт з розрахунками, знати особливості технології, вміти працювати з матеріалами. В іншому випадку можна витратити значно більше часу і грошей на будівництво. Ми будуємо в Україні модульні будинки недорого, і, замовлення такого варіанту доступне більшості клієнтам.

З поетапним будівництвом будівель можна ознайомитися за фото і відео , які розташовані на сайті і на нашому каналі в YouTube. Тут же можна подивитися і відгуки клієнтів як про роботу нашої компанії, так і безпосередньо про якість модульних будівель, економічності їх експлуатації.