РЕЛІГІЙНІ УСТАНОВИ

Будівництво церков та храмів

Не секрет, що одним з найскладніших об’єктів для будівництва є сакральні споруди. Мова йде про церкви, храми, каплички та інші подібні споруди. Форма, висотність та спеціальні вимоги до будівництва обумовлюють архітектурну складність і, відповідно, суттєво здорожчують будівельний процес. Вартість будівництва церков та храмів за традиційними технологіями здебільшого сягає сотень тисяч доларів, а терміни будівництва розтягуються на роки.

Компанія Карпати Буд Каркас пропонує послуги будівництва церков та храмів за дерев’яно каркасною технологією. Ця технологія (котру ще називають канадською) має безліч переваг перед традиційними видами будівництва (блоки, цегла, моноліт тощо).

По-перше, це терміни реалізації каркасної церкви. Від перших креслень до здачі в експлуатацію проходить від 3-х до 6-ти місяців. За рахунок легкості конструкції не потрібно використовувати важку будівельну техніку – зі всім справляється одна будівельна бригада з 5 чоловік.

По-друге, це кошти витрачені на будівництво церкви по канадській технології. Оскільки для будівництва в основному використовується деревина. Вона являється природньо відновлюваним матеріалом, який не може дорого коштувати завдяки своїй розповсюдженості саме в Україні

По-третє, це енергоефективність каркасної технології в цілому. Січення стіни в каркасних будівлях складається з різних шарів, серед яких левову частину займає утеплювач та спеціальні вітро-паро захистні плівки та мембрани. Це дозволяє витрачати значно менше коштів на опалення взимку та охолодження влітку. Забезпечує комфортний мікроклімат, а інтерєр з використанням натуральної деревини додає затишку та природнього тепла.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Церкви та храми
Author Rating
51star1star1star1star1star