Каркасне будівництво в Україні

Унікальна технологія каркасного будівництва будівель, придумана інженерами в Канаді, вже не одне десятиліття успішно застосовується в Скандинавії, Німеччині, інших європейських країнах. Порівняно недавно її стали використовувати і в Україні, але популярність зростає швидкими темпами.

Таку швидку популярність недороге за ціною каркасне будівництво досягло завдяки довговічним, надійним і якісним домівках. Хоча технологія дозволяє зводити не тільки споруди для житла котеджного типу, а й заміські дачі, сауни, ресторани, кафе, бази відпочинку, готелі, церкви та інші будівлі. В Америці каркасним способом будують навіть п’ятиповерхові будинки.

Будівництво каркасних будинків 

У непростій економічній ситуації, в якій опинилися українці, каркасно-щитове будівництво пропонує доступне житло. Але за якістю, швидкістю і надійністю воно вигідно перевершує всі використовувані на сьогодні методи. Люди отримують затишний, теплий, красивий, сучасний будинок, в якому кожній родині буде жити зручно та безпечно.

Наша компанія є однією з лідерів каркасного будівництва під ключ в Україні. Нашими фахівцями виконано безліч проектів. Вони успішно реалізовані в різних регіонах країни. Успішно здані і знаходяться в експлуатації багато об’єктів: від дрібно габаритних до великих будівель різноманітного призначення. Якщо вас зацікавила канадська технологія будівництва, наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проектне рішення і втілити його в життя в короткі терміни.

 Каркасне будівництво будинків під ключ: особливості та переваги

Вартість каркасної споруди під ключ цілком доступна і дорівнює приблизно ціні однокімнатної міської квартири. Але будинок має велику площу, тому для сім’ї з дітьми вигода очевидна.

Використання канадської технології дозволяє зводити дерев’яні будівлі відносно легкі, тому немає необхідності в капітальному фундаменті, досить і полегшеного варіанту. Більш того, канадські споруди наділені рядом незаперечних переваг:

Терміни будівництва – котедж площею в 150 квадратних метрів ми зводимо за 3-4 місяці в будь-який час року.

Екологічність – застосовуються будівельні та оздоблювальні матеріали повністю безпечні для здоров’я людини. Для каркаса використовуємо брус з чистої карпатської деревини.

Високий ступінь ізоляції – за рівнем шумо- і теплоізоляції зведені нами будівлі не мають конкуренції на ринку.

Безпека – надійна каркасна конструкція, спеціальні заходи щодо протипожежної обробки деревини та захисту від гниття забезпечують термін експлуатації будівлі до 100 років. При будівництві будівель використовується брус з особливою антибактеріальною обробкою.

Економічність – використання надійних утеплювачів при будівництві будинку дозволяють господарям значно економити на опаленні взимку і охолодженні влітку. Ідеально рівні стіни і стелі не вимагають додаткових оздоблювальних робіт.

Неординарність – крім великого вибору готових проектів, є можливість втілити будь-яку дизайнерську розробку, щоб зробити ваш будинок абсолютно неповторним.

Каркасний будинок під ключ від Карпати Буд Каркас

Наша компанія реалізує всі етапи будівництва: від розробки і затвердження проекту до здачі об’єкту в експлуатацію.

Ми складаємо договір з кожним нашим клієнтом окремо і скрупульозно виконуємо кожен його пункт. В результаті клієнт отримує готовий каркасний будинок під ключ.

Ми завжди йдемо назустріч вашим побажанням, тому у нас часто проводяться цікаві акції на готові проекти.

Довіряючи нам, ви можете бути впевнені в успіху, адже ми дорожимо своєю репутацією і вашим часом.

Дозвольте своїй мрії стати прекрасною реальністю, а ми вам у цьому допоможемо.