Каркасні будинки в Харкові

За останні роки тенденції в приватному будівництві дуже сильно змінилися. Люди вже не готові півжиття будувати будинок, витрачаючи на це левову частку коштів, ресурсів і часу.

На зміну традиційним технологіям будівництва прийшли сучасні каркасні будинки, які якісно відрізняються від усіх інших видів будівництва цілим рядом переваг. Поширення каркасних будинків у Харкові обумовлено їх загальною популярністю в Україні за останні роки.

 Будівництво каркасного будинку в Харкові

Серед основних конкурентних переваг каркасні будинки Харків можуть бути віднесені:

Швидкість будівництва будинків за каркасною технологією – це важливий фактор, яким не може похвалитися жодна з традиційних технологій (цегла, газоблок). Цілком реально побудувати і почати проживати в каркасному будинку всього за один будівельний сезон. Це дуже актуально сьогодні, адже ніхто не хоче зв’язуватися з довгобудом. Всі прагнуть швидко побудувати і жити, а не розтягувати це задоволення на довгі роки.

Каркасне будівництво – правильне вирішення для будівництва приватного будинку

Ціна на каркасні будинки в Харкові суттєво відрізняється від аналогічних цін з газобетону або цегли. Економічна доцільність починається з фундаменту. Під каркасні будинки не потрібно заливати важкі і дорогі фундаменти, досить полегшеного столбчато-стрічкового. Ціни на такий фундамент на порядок нижче, ніж на аналойні, але під цегельні будинки. Своєю ціною каркасні будинки в м. Харків побудовані компанією КарпатиБудКаркас якісно відрізняються від цін своїх конкурентів і таким чином надають можливість отримати теплий, екологічний будинок за помірні кошти.

Важливим чинником при будівництві каркасних будинків у Харкові під ключ є рівень їх теплоефективності. Харківська область ніколи не відрізнялася особливо теплими зимами, тому вартість опалення такого будинку повинна бути зменшена до мінімуму. А досягти цього можна завдяки високому рівню утеплення та гідроізоляції. Загальна товщина стіни таких будинків складаю близько 28 див. з яких 15 див. це тільки утеплювач (мінеральна вата). Хотілося б зауважити, що при утепленні каркасних будинків у Харкові, компанія КарпатиБудКаркас не використовують пінопласт, а в основі дерев’яного каркаса використовується дерево виключно з Прикарпаття.

Вибираючи компанію, яка збудує вам ваш дім, зверніть увагу на реалізовані об’єкти та відгуки людей, які стали жителями цих каркасних будинків. Компанія Карпати Буд Каркас займає провідне місце серед будівництва по каркасній технології, щорічно ми будуємо від 1500 до 2000 кв. м. нерухомості за каркасною технологією. Довірте право будівництва свого будинку людям, які дійсно вміють це робити. Звертайтесь і ви не пошкодуєте.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити