Будівництво Будиночка Святого Миколая

24 жовтня до компанії “КарпатиБудКаркас” звернулась голова благодійного фонду “Полтавський Батальйон Небайдужих” – пані Наталія Гранчак з проханням будівництва будиночка святого Миколая в місті Полтава. Були озвучені загальні розміри 4×6м – сам будиночок та тераса – 1×6м.

Комплектація мала бути повна, тобто з чистовим зовнішнім та внутрішнім оздобленням. Але саме цікаве було те, що на все будівництво відводилось всього 2 тижні.

Ми маємо досвід будівництва будинків “на вчора”, але лише 2 тижні, будинок повністю під ключ, коли ми маємо на руках тільки ескізний проект…. досить складне завдання, якщо не сказати нереальне.

При вирішенні непростих завдань дуже важливо не тільки опиратись на певні виробничі, сировинні можливості, а й розуміти основну кінцеву місію- в нашому випадку це зіграло вирішальну роль.

Резиденція святого Миколая в Полтаві планувалась біля Свято-Успенського Кафедрального Собору – історичний центр міста, який на період свят повинен був стати найулюбленішим місцем для дітлахів з усієї Полтавщини. Важливість цієї справи і неймовірний ентузіазм організаторів нас надихнули.

Ми розпочали будівництво. Було прийнято рішення перший тиджень виділити на підготовку матеріалу та зборку конструкцій в Івано-Франківську, а уже другий – відвести на монтаж. Більшість конструкцій готувалась в цеху, на місці ж здійснювався тільки покрівельні та оздоблювальні роботи. Весь потрібний матеріал теж виявився в наявності (інколи на його повну підготовку йде 2-3 тижні).

Уже 8 листопада стінові панелі та весь необхідний матеріал був на майданчику в Полтаві. Розпочались монтажні роботи. Хотілося б відзначити роботу місцевих волонтерів, які допомагали нам в усьому.

Роботи тривали досить спокійно, жодних непередбачуваних випадків не було і уже 16 листопада будиночок святого Миколая був повністю готовий. Щирі слова вдячності від замовників та усмішки задоволених дітей – це найкраща винагорода нам за такий волонтерський проект.

Велика подяка благодійного фонду “Полтавський Батальйон Небайдужих” за ту ідею та неймовірне натхнення, яке привело нас до здійснення цієї великої, доброї, спільної справи.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити