Хай-тек будинки

Різні напрямки в будівництві дозволяють кожній родині отримати будинок мрії, в якому будуть виражені погляди й уподобання, який стане її своєрідною візитною карткою. Одними з популярних сьогодні є проекти хай-тек. Дане стилістичне спрямування прийшло до нас із Великобританії і набуло особливої популярності у 80-х роках. Але сучасні віяння в будівництві й сьогодні часто звертаються до цього стилю.

Які особливості відрізняють будинки в хай-тек стилі

При розгляді фото hi-tech будинків не можна не помітити такі особливості:

 • Мінімізація декоративних елементів у оздобленні споруди.
 • Застосування новітніх розробок в області високих технологій.
 • Переважання сріблястих і металевих відтінків.
 • Винесення на фасади ліфтів, сходів, вентиляційних шахт і надання їм декоративних функцій.
 • Присутність експериментів з освітленням, створення ефекту мерехтіння, децентрація світла.

Чи можна побудувати будинок хай-тек за канадською технологією

Каркасна технологія будівництва дає можливість зводити споруди незалежно від стилю. Одними з найбільш затребуваних є котеджі хай-тек. Вони відрізняються ретельно продуманим плануванням житлового простору, чітким дотриманням стилю, простотою у виконанні. Побудувати будинок у стилі хай-тек за каркасною технологією – значить отримати затишне естетичне житло, що володіє наступними характеристиками:

 • Швидкий термін зведення.
 • Енергоефективність.
 • Сейсмостійкість
 • Прийнятна вартість.

Hi-tech будинки від КБК

Хвилює питання, як побудувати хай-тек будинок? Розгляньте варіанти проектів на сайті та виберіть будь-яку з типових моделей. Не знайшли нічого підходящого? Зверніться до архітекторів компанії “Карпати Буд Каркас” і розкажіть про свої побажання. У короткі терміни маленький або великий hi-tech будинок, виконаний за канадською технологією, перестане бути просто мрією.

Будинок за проектом «Терен» у Харківській області

Багато сімей мріють про затишний дачний будиночок, куди можна приїхати на вихідні, щоб побути ближче до природи, втікши від міської суєти. Наші замовники вирішили здійснити свою мрію і побудувати затишний заміський дачний будинок в стилі h-itech у Харківській області. Споруда не планувалася для постійного проживання, а буде більше використовуватися для відпочинку як дача.

В результаті був побудований невеликий приватний будинок хай-тек за проектом «Терен», який розроблявся архітекторами з урахуванням всіх побажань замовника. На першому поверсі розмістилися велика кухня-вітальня, санвузол і технічне приміщення. На другому поверсі були облаштовані простора спальна кімната з виходом на лоджію та кімната-гардероб. Істотний перепад висоти на ділянці зумовив використання саме пальового фундаменту, на який було встановлено обв’язувальний брус і утеплена платформа. Дане рішення дозволяє знизити час реалізації і вартість будівництва. При цьому утеплення 200 мм повністю виключає можливі тепловтрати.

Для каркаса будинку традиційно було використано дерево перетином 145х45 мм, що попередньо пройшло сушку і просочення для захисту від грибка і шкідників. Периметр несучих стін був обшитий плитою OSB, яка зв’язала між собою елементи, зміцнивши загальну конструкцію. Зовнішнє оздоблення виконане з дерев’яного фальшбрусу з кількома кольоровими акцентами, що надає зовнішньому вигляду будинку особливу модерність.

Ділянка розташована на рельєфній місцевості, з тераси відкривається дуже гарний вигляд. Сама тераса накрита прозорим полікарбонатом, який дозволяє отримати максимум денного світла і захищає від негоди. Із будівництвом будинку замовники здобули можливість комфортного перебування на дачній ділянці. На затишній терасі тепер можна буде влаштовувати посиденьки з членами сім’ї або друзями.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити