Будівництво каркасного будинку під ключ

Недорогі варіанти житла завжди мали попит серед споживачів. Жити в квартирі не кожному до вподоби, а великий дорогий будинок з масою зручностей не кожному під силу. У таких випадках бюджетні споруди, створені за каркасною технологією, приходять на виручку. Дана методика використовується не тільки при будівництві каркасних будинків під ключ недорого. Її часто використовують і для зведення елітного житла. Чому б не отримати надійний енергоефективний будинок дешевше за цегляний аналог, а різницю використовувати на облаштування інтер’єру, розваги, поїздку?

Ціна будівництва каркасних будинків під ключ

Оскільки зведення каркасно щитових будинків під ключ обходиться відносно недорого, замовники цікавляться, з чим це пов’язано. Мабуть, такі будинки придатні лише для сезонного проживання або ж недовговічні? Вартість будівництва каркасного будинку під ключ формується, виходячи з таких чинників, які роблять її прийнятною для багатьох сімей:

 • При облаштуванні житла компанія “КБК Україна” використовує карпатську деревину, оброблену на власному виробництві. Відсутність необхідності платити митні збори дозволяє здешевити кінцеву суму.
 • Невелика вага матеріалів та простий монтаж. Навіть будинки під ключ споруджують декілька чоловік в стислі терміни, що дозволяє понизити витрати на оплату праці будівельників.
 • Можливість використовувати менш дорогі полегшені типи фундаменту. Досягти цього виходить завдяки невеликій вазі конструкції.

Кінцева ціна побудови житла з комунікаціями під ключ озвучується замовникові лише після розробки проєктно-кошторисної документації. У ній враховуються вибрані матеріали і кожен з етапів будівництва. Якщо комунікації розташовані близько до майданчика під забудову і за основу вибраний типовий проєкт з полегшеним фундаментом, вартість такої будівлі буде дешевше.

Проєкти під будівництво каркасних будинків під ключ

За багаторічну практику компанією «КБК Україна» напрацьована не одна сотня цікавих проєктів будинків за каркасною технологією. Завдяки власній виробничій базі ми можемо втілити в життя будь-яку ідею наших архітекторів. На нашому сайті можна знайти варіанти одноповерхових і двоповерхових будівель за канадською технологією в різних стильових рішеннях. Тут присутня як улюблена багатьма класика, так і сучасні споруди в стилі лофт, модерн, хай-тек.

Проєкти одноповерхових будівель обов’язково зацікавлять тих, хто вважає за краще жити в будинку без надбудов і сходів. Із запропонованих варіантів можна вибрати як будівлі маленького розміру, так і просторі апартаменти з масою зручностей. Креслення будинків в два поверхи цікаві для тих, у кого є необхідність на невеликій ділянці побудувати будинок достатньої площі для комфортного проживання або ж для тих, хто просто віддає перевагу великим спорудам. Нашими архітекторами розроблені цікаві ергономічні будівлі в скандинавському і англійському стилях.

Проєкти мансардних будинків по-своєму цікаві як зовнішнім виглядом, так і можливістю збільшити житловий простір. Додаткова кімната може стати як дитячою ігровою, так і спальнею або робочим кабінетом, домашнім кінотеатром. Будівництво будинків за каркасною технологією передбачає і проєкти з гаражем для власників автомобілів, з просторою терасою для приємного проведення часу, а також виконання будь-яких інших побажань замовників.

Будівництво каркасних будинків під ключ в Україні

Карпати Буд Каркас – компанія, в якій можна замовити будівництво каркасного будинку під ключ. Ми забезпечуємо повний цикл будівництва:

 • розробляємо проєкти та адаптуємо їх під потреби замовника;
 • контролюємо процес заготівлі та обробки деревини, а також на власному виробництві виготовляємо необхідні конструкції;
 • заливаємо фундамент, збираємо конструкції, виробляємо тепло- і шумоізоляцію, підключаємо комунікації і опалювання;
 • виконуємо внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи.

З нами реально отримати будинок під ключ за 3-4 місяці. На сайті і на YouTube каналі можна подивитися відео відгуки наших клієнтів, про процес будівництва будівель, а також їх подальшої експлуатації.

Однією з наших робіт «під ключ» став будинок, побудований в с. Княжичі, в передмісті Києва, за проєктом «Ков’ярі». Це вже третя реалізація даного проєкту. Цього разу вона виконана з певними корективами в плануванні і зовнішньому вигляді об’єкта відповідно до потреб замовника. Після затвердження всіх питань, будівельники приступили до роботи:

 • Облаштуванню комбінованого фундаменту (стовпчасто-стрічковий).
 • Зведенню і обшивці каркасу ОСБ-плитою, супердифузійною мембраною і утеплення.
 • Установці віконно-дверної системи і водостоку.
 • Покриттю даху металочерепицею.
 • Облаштуванню електрики, систем опалення, водопостачання та підігріву підлоги.
 • Оздоблення фасаду штукатуркою і накладками з дерева та інтер’єру гіпсокартоном.

Роботи були закінчені в обумовлений термін, і сім’я без зволікання змогла заселитися у власне житло.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити