Каркасні будинки в Запоріжжі

До нас звернувся замовник із проханням побудувати будинок у курортному місті Приморськ, яке розташоване в Запоріжській області.

Особливістю даного будинку є те, що він зводиться на березі моря на території відпочинкового комплексу «Анабель». По закінченні будівництва із балкону цього будинку відкриватиметься просто наймовірний вид на безкрайнє Азовське море. Складність даного будівництва полягала в тому, що наш каркас потрібно змонтувати на вже готовий фундамент та стіни першого поверху, які були зроблені зі шлакоблоку товщиною 200 мм.

Також, враховуючи, що даний будинок розміщений біля моря, де бувають сильні пориви вітру, наш каркас мав виступати за межі існуючих стін. Нашою командою архітекторів та конструкторів було прийнято рішення про усилення існуючих стін першого поверху.

Для цього ми змонтували всередені свій несучий каркас, на нього буде монтуватись платформа та другий поверх із перекриттям. Такий варіант передбачає дотриманням всіх норм можливого навантаження. На даному об’єкті нами було погоджено роботи у комплектації «Каркас+Утеплення»:

  • каркас, обшитий ОSB плитою та супердифузійною мембраною;
  • фасад, обшитий блок хаусом
  • повноцінне утеплення;
  • металочерепиця – у якості перекриття даху

Також ведуться перемовини про продовження наступних етапів роботи.