Каркасний будинок котедж

Багато вітчизняних забудовників сьогодні вибирають каркасне житлове будівництво. Дана технологія давно популярна в США, країнах Європи та Скандинавії і з кожним днем набирає все більшого поширення в Україні. Ті, хто вперше чує про дану методику, можуть ознайомитися з її особливостями на сайті “Карпати Буд Каркас”. Ми зводимо дерев’яні будинки протягом багатьох років, і з упевненістю можемо сказати, що знаємо про каркасні будинки все, здатні відповісти на будь-які питання, а також звести будівлю будь-якої складності.

Де взяти проекти каркасних будинків і котеджів

Щоб будівля вийшла надійною, перш ніж приступити безпосередньо до будівельних робіт, необхідно подбати про отримання проекту. Це можна зробити двома способами:

  • Розглянути і купити креслення, і готові проекти.
  • Замовити індивідуальну розробку у професіоналів.

На якому з варіантів зупинитися – вибирати замовнику. Типові креслення коштують дешевше, але, ними вже скористалися інші клієнти компанії. З мінусів – такий будинок буде не тільки у Вашій сім’ї. Його цілком можна зустріти в місті або на сусідній вулиці. При цьому тут є і позитивна сторона. Такі проекти вже не раз проявили себе і не мають жодної похибки.

Індивідуальна розробка проекту котеджу під ключ обходиться дорожче. Але, з огляду, що іноді готові проекти вимагають адаптації під конкретні умови, і, відповідно, їх вартість збільшується, то варто відразу подумати про авторське креслення під власні запити. У компанії КБК працюють кваліфіковані архітектори, які допоможуть розібратися з проектом незалежно від вибору і отримати в результаті затишний і красивий будинок для родини. На сайті організації можна ознайомитися з фото і відео каркасних будинків і котеджів, побудованих нашими фахівцями.

Ціна каркасного будинку котеджу

Хочете купити каркасний котедж або будинок, але, думаєте, що це обійдеться занадто дорого? Одним з переваг даної технології є вартість готових будинків. Вони обходяться значно дешевше житла з цегли та бетону, а заселитися в них можна вже через кілька місяців з моменту укладення договору з нашою компанією.

У чому секрет низької вартості?

  • В якості сировини при каркасному будівництві будинків котеджів використовується натуральна деревина, вироблена в Україні.
  • Невелика вага конструкції дозволяє облаштовувати полегшені типи фундаменту.
  • Не має потреби в застосуванні важкої будівельної техніки.
  • Всі роботи здатна виконати невелика бригада, тому витрати на оплату робіт невисокі.

Незважаючи на вартість, будинки з дерева досить надійні і здатні прослужити не одному поколінню мешканців. До того ж, їх експлуатація також обходиться в рази дешевше, так як завдяки особливій структурі сендвіч панелей, в будинку без особливих зусиль підтримується комфортна для людини температура.

Каркасний будинок котедж в Полтаві

Цікавить технологія будівництва будинків-котеджів в Полтаві? Каркасні будинки будуються однаково по всьому світу. В основі лежить облаштування каркаса, а також застосування сендвіч панелей, які є бар’єром на шляху вступу холодного повітря і гучних звуків ззовні. Нещодавно на прохання клієнтів нами був побудований черговий дерев’яний будинок в Полтаві. Перед зверненням в КБК, замовник вивчив і оцінив технологію будівництва каркасного котеджу, що вплинуло на його вибір.

Через недовгий термін, сім’я приїхала приймати об’єкт, який є прикладом сучасного модерну архітектури. За бажанням, він повністю обшитий матовим темним металопрофілем. Фасад тераси зібраний з планкінга. Особливістю будинка стали великі панорамні вікна.

Дана родина отримала свій будинок мрії. А Ви якщо ще не визначилися – звертайтеся в компанію “Карпати Буд Каркас” і замовляйте допомогу в будь-якому з етапів будівництва.