Каркасний будинок з терасою

У нашу компанію не завжди звертаються замовники з точним баченням майбутнього житла для сім’ї. Іноді є потреба в пораді, зокрема щодо доцільності облаштування тераси. Буде вона присутньою в плануванні будинку чи ні – вибір залишається за замовником. Ми можемо тільки розповісти про переваги, які можуть вплинути на вибір будинків з терасою.

Каркасний будинок з терасою – переваги

Тераса в житловому будинку – це завжди зручно, незалежно від того, буде її розмір 8 на 8, 10 на 10 або набагато більше. Облаштувати її можна незалежно від того, будівля перебуває в процесі будівництва або давно знаходиться в експлуатації. До інших переваг таких будівель можна віднести наступне:

 • Якщо взимку в будинку приємно розташуватися біля каміну, то влітку головним місцем відпочинку всієї сім’ї є велика тераса. Тут можна провести час за дружньою бесідою і чашкою чаю чи кави.
 • На період літа на веранді можна облаштувати літню кухню, щоб під час приготування їжі пара і запахи не поширювалися по всьому будинку.
 • Можна приймати гостей, проводити сімейні вистави та концерти.
 • Веранда може стати відмінним ігровим майданчиком для дітвори, де вони можуть сховатися від дощу і пекучих променів сонця.

Де подивитися проекти каркасних будинків з терасою

Існують різні архітектурні та стильові рішення прибудов до будинку. Навіть невеликого розміру тераса здатна зробити житло більш затишним. Ми не тільки займаємося зведенням будівель, але, можемо допомогти і в створенні планування будинку. Архітектори нашої компанії можуть запропонувати як індивідуальні розробки житла, що враховують потреби конкретної сім’ї, так і вже готові типові креслення. На сайті в розділі «Проекти» можна вибрати:

 • Одноповерховий каркасник.
 • Двоповерховий будинок.

Найбільш простими варіантами є одноповерхові і двоповерхові будинки з терасою відкритого типу, що примикає до однієї сторони будівлі. Вони можуть бути будь-якого розміру, який залежить від побажань сім’ї та можливостей території. Також можливе облаштування веранд, що охоплюють будинок по периметру, що дозволить в приміщенні зберігати приємну прохолоду. На літній терасі можна розташувати столик, крісла, шезлонги і насолоджуватися ласкавим теплом сонця.

План будинку може бути складений і з закритою верандою, стіни якої виконуються зі скла. На такому майданчику буде комфортно не тільки влітку, а й в холодну пору року, так як вона захистить від пронизливого вітру та дощу. Вибравши невеликий канадський будинок з верандою, яка опалюється, можна влаштовувати на ній посиденьки і навіть перетворити її в зимовий сад.

Ціна будинку з терасою

У скільки обійдеться будівництво будинку з терасою за індивідуальним плануванням, можна дізнатися, звернувшись до співробітників нашої компанії. При розрахунку будуть враховані:

 • загальна площа будівлі;
 • обрані будівельні матеріали;
 • складність проекту;
 • необхідні етапи будівельних робіт.

Кожен запит індивідуальний, так як одні замовники розглядають проекти будинків з мансардою та терасою, а іншим цікаві будинки по каркасної технології з гаражем. Вирішивши зупинитися на типовому проекті, вартість можна подивитися під фото обраного варіанту. Будинки до 100 кв м коштуватимуть дешевше, ніж особняки великої площі з усіма можливими зручностями.

Настільки затишним і естетичним може бути житловий будинок з терасою, можна подивитися на прикладі відео будівництва компанією “Карпати Буд Каркас” будинку за проектом «Бузова».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити