Дачний будиночок

Власний дачний будиночок – мрія багатьох, адже так приємно у вихідні або ж під час відпустки з галасливого міста виїхати в тихий затишний куточок, ближче до природи. Яким він повинен бути – вибирати забудовнику. Можна купити дачний будиночок уже готовий до експлуатації, розглянути готовий проект для забудови, а можна замовити індивідуальне проектування в будівельній компанії. У будь-якому випадку, як і раніше, дачні будиночки в 2019 повинні виглядати естетично і бути комфортними для проживаючих в них людей.

Яка ціна дачного будинку під ключ

Будівництво дачних будиночків під ключ – дуже зручний і вигідний для забудовника варіант, так як всі роботи виконуються представниками однієї компанії. З нуля можна замовити зведення будівлі великої площі в два поверхи, з додатковими будівлями і невеликий дачний будиночок 6 на 6 – все залежить від бажання клієнта і потреб конкретної сім’ї. Дешеві дачні будиночки, на відміну від габаритних, мають просту конструкцію. При цьому вони виглядають не менш естетично і зручні для тимчасового проживання невеликої родини.

Тим, кого цікавить недорога дача під ключ, варто звернути увагу на канадську технологію будівництва. Каркасний будиночок буде побудований протягом декількох місяців і обійдеться дешевше аналога, виконаного з інших матеріалів. Ціна дачної будівлі з типовим проектом також буде трохи дешевше індивідуальної розробки. Але, якщо замовника цікавить дачне спорудження економ класу з урахуванням кліматичної зони і особливостей ландшафту, наші архітектори розроблять проект, орієнтуючись на поставлене завдання.

Дачний будиночок за проектом «Брайт»

У нашу компанію звернувся замовник з побажанням побудувати дачний будиночок, який певний час буде використовуватися в якості гостьового, поки не буде побудований основний будинок. Будівництво відбувалося в околицях Києва на території котеджного містечка GREEN HILLS.

На прохання замовника, для нього було розроблене індивідуальне планування на основі наданого ескізу, результатом якої став проект «Брайт». Одноповерхова дача складається з однієї великої кімнати, яка є одночасно вітальнею і кухнею, окремої спальної та маленької дитячої кімнати.

Ще на початковому етапі з замовником було погоджено, що співробітниками компанії “Карпати Буд Каркас” будуть виконані всі будівельні роботи, а також внутрішні ремонтні, включаючи монтаж світильників, установку меблів і техніки. Фарбування стін, поклейка шпалер, монтаж ламінату, установка сантехнічного обладнання також були виконані нами.

Так як каркасний дачний будиночок зводився на території вже обжитого котеджного містечка, виникали певні обмеження за часом і тривалості будівельних робіт. Даний факт трохи затягнув можливі терміни будівництва, але, це не завадило нам здати об’єкт за неповних 3 місяці з моменту їх початку.

Садовий будиночок на дачній ділянці стоїть на стовпчастому фундаменті, а дерев’яне перекриття утеплено мінеральною ватою, що є гарантією більш теплої підлоги і робить неможливим його промерзання. Класичний дерев’яний каркас з повноцінним утепленням обшитий зовні декоративним дерев’яним фальшбрусом і пофарбований у відповідний колір. Усередині маленька дача обшита гіпсокартоном, а також зроблене відповідне оздоблення. Також змонтовані всі необхідні для комфортного проживання комунікації: електрика, вентиляція, система кондиціонування, телевізійна мережа, підведений інтернет.

Всі вимоги замовника за проектом були виконані, а головне, – будиночок вийшов хоч і невеликим, але досить естетичним зсередини і зовні та комфортним для тимчасового проживання.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити