Каркасні будинки в Рівному

Будівельна компанія з багаторічним досвідом в галузі будівництва по каркасній технології – “КарпатиБудКаркас”, для мешканців міста Рівне та Рівненської області пропонує послуги будівництва заміських будинків, готельно – відпочинкових комплексів, церков/храмів, складських приміщень, багатоквартирних будинків, бань та саун по канадській технології.

Фото побудованих будинків в Рівному

Чому саме канадська технологія?

Все дуже просто, по-перше – співвідношення ціна / якість! Друге – час реалізації об’єкта (будинок 100-150 м.кв) під ключ всього за 3-4 місяці. Третє – екологічність та енергоефективність. Можна ще довго перераховувати плюси каркасною технологією, але про все це розкажуть наші клієнти, які вже вибрали нас для будівництва свого власного, теплого каркасного будинку.

Виходячи з реалій сьогодення, ми можемо стверджувати, що вартість нової квартири від забудовника (сирець) у місті Рівному зазвичай більша, ніж будівництво власного дерев’яно-каркасного будинку з електромережею, опаленням, повністю готовим фасадом та підготовкою під чистовий ремонт. А оплати за енергоресурси, в такому будинку в рази менші, за рахунок кращого утеплення зовнішніх стін і використання сучасних технологій екологічного будівництва запозичених з країн західної Европи та Північної Америки.

Невід’ємним плюсом БК “КарпатиБудКаркас” є екологічність, як зрозуміло з назви компанії – використовуємо тільки карпатську деревину. В якості утеплювача, “Карпати Буд Каркас” використовує виключно мінеральну вату, ніякого пінополістеролу!

Фото проектів будинків в Рівному

 Чим цікаві каркасні будинки в Рівному?

Не зважаючи на курси валют, Карпати Буд Каркас не прив’язується до коливання на біржах, натомість ведемо розрахунок в національній валюті, а ціни на каркасні будинки в Рівному – вас приємно здивують!

Зручна форма оплати, дає можливість клієнту розтермінувати виплати на весь час будівництва. Проста формула 60/30/10%, перший етап – 60 відсотків оплачуєте при підписанні угоди (для закупівлі необхідного матеріалу, для початку будівництва), другий етап – 30% ви сплачуєте після зведення каркасу та крівлі даху, а третій етап – 10% в момент завершення нами всіх робіт, описаних в угоді.

Сотні тисяч людей у всьому світі вже обрали для себе  каркасні будинки побудовані за канадською технологією, приєднуйтесь і ви, до клубу щасливих людей, котрі цінують справжню якість та тепло!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити