Будівництво каркасного будинку в Ужгороді

Популярна сьогодні технологія будівництва каркасних будинків була розроблена канадськими фахівцями в 50-ті роки. Її надзвичайна простота і ефективність заснована на використанні двох основних елементів: надійного дерев’яного каркасу і ефективного утеплювача. Розробники виключили застосування ненатуральних, токсичних, важких і дорогих матеріалів, завдяки чому канадські будинки міцні, легкі та екологічні.

Канадські будинки в Ужгороді – оптимальне рішення для приватного будівництва

Вивчивши канадський досвід з використанням новітніх технологій, наша компанія швидко і якісно виконує будівництво будинків під ключ, уважно враховуючи всі побажання забудовника.

Закарпатська область, будучи самим західним регіоном України, використовуючи місцеві традиції дерев’яного зодчества, успішно розвиває традиції канадського каркасного будівництва.

На сьогоднішній день існує достатньо хороших типових проектів каркасних будинків. Фахівці нашої компанії допоможуть забудовнику вибрати оптимальний варіант, відповідно до складу сім’ї, розміру і профілю ділянки, а також передбачуваної вартості будівництва. Для особливо вимогливих, ми готові розробити індивідуальний проект і здійснити будівництво будинку під ключ.

Канадська технологія, будинки – українські!

Будинок по кожному обраному замовником проекту буде побудований в найбільш короткі терміни, надійно і якісно.

Важливі переваги каркасної технології:

  • Завдяки відносно невеликій вартості споруди, каркасні будинки доступні багатьом українським сім’ям. Квадратний метр житла, побудованого з використанням сучасної каркасної технології обійдеться забудовнику значно нижче, ніж квадратний метр житла з цегли чи каменю.
  • Для будівництва каркасного будинку потрібно значно менше часу, ніж для будівництва будинків з використанням традиційних будматеріалів. У середньому зведення каркасного будинку, в залежності від проекту, здійснюється протягом одного – трьох місяців.
  • Завдяки використанню виключно натуральних будівельних матеріалів (екологічно чиста деревина ), каркасні будинки досить міцні, довговічні і володіють відмінною термо-і звуко ізоляцію, а внутрішнє оздоблення з високоякісного натурального дерева створює унікальний мікроклімат всередині будинку і особливу атмосферу.
  • Каркасні будинки, зведені з використанням канадських технологій, володіють умінням адаптуватися під умови навколишнього середовища. Влітку в такому будинку буде приємно прохолодно, а холодною зимою будинок збереже необхідне тепло і не вимагатиме великих витрат на опалення.

Каркасний будинок може стати оптимальним вибором для погодних умов, у яких розташований Ужгород та вся Закарпатська область.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити