Каркасний будинок в Чернівцях

Столиця Буковини місто Чернівці з часів середньовіччя відрізнявся вишуканістю архітектурного стилю. Чого тільки варта будівля Чернівецького Державного Університету (колишні палати Буковинського Метрополита). Але час не стоїть на місці і будівельні технології зазнають кардинальних змін.

Наша будівельна компанія для зведення комфортних житлових будівель використовує самі передові технології, враховуючи при цьому на багатовікові традиції Чернівецького містобудування. Ми пропонуємо замовникам швидке та якісне будівництво каркасних будинків в місті Чернівці та Чернівецькій області.

Каркасні будинки завойовують все більшу популярність у всьому світі, на їх частку в розвинених країнах припадає понад 80% знову зведених житлових будівель. Наша компанія пропонує будівництво каркасних будинків будь-якої складності під ключ. Такий вид будівництва гарантує вирішення всіх будівельних проблем і забезпечує безліч додаткових зручностей.

Фото побудованих будинків в Чернівцях

Відмінні особливості каркасного будівництва  в м. Чернівці

Каркасний будинок забезпечує безліч переваг для своїх власників:

  • Правильно побудований каркасний будинок створює відмінний мікроклімат, влітку він забезпечить комфортну прохолоду, а взимку в ньому буде тепло при мінімальному використанні систем опалення.
  • Каркасні будинки характеризуються високим коефіцієнтом енергозбереження.
  • Каркасні будинки забезпечують хороший рівень звукоізоляції.
  • Каркасні будинки мають архітектурної пластичністю, вони дозволяють легко встановлювати різні елементи дизайну і міняти їх розташування.
  • Фасади будинків з каркаса добре піддаються різним змінам у відповідності з новітніми вимогами архітектурної моди.
  • Каркасні будинки є досить сейсмостійкими.

Зводити каркасні житлові будівлі економічно дуже вигідно. На жаль, існує кілька помилок, які уповільнюють поширення каркасного будівництва.

Існує думка, що каркасні будинки пожежонебезпечні. Сміємо вас запевнити, що зводяться нашою компанією каркасні будинки не більш пожежонебезпечні, ніж інші, так як в процесі будівництва проводиться обробка всіх легкозаймистих конструкцій спеціальною протипожежною сумішшю.

Багатьох турбує, що вартість каркасних будинків при вторинній продажу нижче, ніж кам’яні. Дійсно каркасні будинки продаються декілька дешевше, ніж кам’яні. Але слід врахувати, що вартість будівництва каркасного будинку набагато нижче, ніж кам’яного. Застосування каркасної технології при будівництві житлових будинків значно скорочує час проведення робіт і вартість витрат на них. Наша компанія здійснює будівництво незалежно від погодних умов, нестабільністю яких відрізняється Чернівці та Чернівецька область. Сучасний каркасний будинок являє собою високотехнологічне сучасне будівля, по більшості параметрів перевершують будівлі, побудовані за іншими технологіями.

Проекти будинків в Чернівцях

Каркасне будівництво відрізняється не тільки швидкістю і малозатратностью, але воно і забезпечує широкий спектр архітектурних форм. Навіть типові проекти каркасних будинків відрізняються своєю індивідуальністю і красою.

– мінімальні витрати на зведення фундаменту;
– можливість будівництва каркасних будівель круглий рік;
– можливість виробництва оздоблювальних робіт відразу після закінчення будівництва;
– зменшення витрат на важку будівельну техніку;
– мінімальні терміни будівництва;
– відносно невелика вартість і висока доступність для широких верств населення.

Наша компанія будує канадські каркасні будинки з використанням передових сучасних технологій. Завдяки власній виробничій базі досягається висока якість готових будинків.
З упевненістю констатуємо, що наші каркасні будинки завжди будуть нести затишок і тепло своїх власників!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити