Будівництво канадських будинків

Канадська технологія будівництва каркасних будинків стає все більш популярною завдяки своїй простоті, екологічності, невисокій вартості і довговічності. Такі будиночки невибагливі – для фінальних робіт можна використовувати практично будь-які матеріали. Будинок під ключ – каркасне будівництво в Україні від «А» до «Я», починаючи від фундаменту і закінчуючи підведенням каналізації, газу, електрики, супутникового зв’язку. Клієнт отримує готовий об’єкт з усіма комунікаціями.

Фото побудованого будинку в Херсоні

картинка канадський каркасний будинок

канадський будинок для відпочинку під ключ

 

Компанія Карпати Буд Каркас пропонує кілька варіантів будівництва канадських будинків. Ціна залежить від повноти реалізації проекту будинку. Більш докладно порахувати вартість можна в калькуляторі на сайті. Наші консультанти допоможуть вирахувати вартість проекту. Компанія Карпати Буд Каркас займається будівництвом будинків «під ключ», але є можливість вибрати і інші варіанти комплектації:

  • Каркас
  • Каркас+
  • Будинок під ключ

Будівництво каркасного будинку для відпочинку

Черговий успішний проект у місті Генічеськ – приклад універсального і сучасного житла. Після знесення старого житла з клієнтом було прийнято рішення побудувати класичний дуплекс – канадський каркасний будинок. Технологія будівництва на ринку відносно нова, але набирає популярність. В основу було покладено класичний каркас і дах з металочерепиці. Міцний каркас і мінераловатний утеплювач, використання простих і перевірених матеріалів роблять наші будинки одними з найкращих в плані енергоефективності.

Всередині зроблена обшивка вагонкою, змонтована дерев’яна підлога і повністю сформований інтер’єр. Будинок знаходиться всього за 100 метрів від моря, що було взято до уваги при генеральному плануванні – була створена велика тераса. З кожного номера виходить балкон з видом на море. Канадський каркасний будинок подібної структури не став чимось новим – раніше наша компанія будувала схожі проекти в містах Яремча і Верховина.

фото інтер'єру канадських будинків

каркасний будинок всередині під ключ

Будівництво канадських будинків під ключ

Компанія Карпати Буд Каркас вже протягом декількох років виконує будівництво канадських каркасних будинків. За роки роботи ми вивчили технологію, всі переваги і недоліки. Канадські будинки відрізняються високим рівнем тепло- і шумоізоляції – в холодну пору року чудово акумулюють тепло. Для опалення невеликого будинку досить економічної системи з високим ККД.

При виборі опції каркасний будинок «під ключ» наші фахівці виконують всі види робіт, включаючи монтаж системи опалення. Консультант допоможе вибрати оптимальне рішення, враховуючи всі особливості погодних умов в регіоні, конструкції будинку і зовнішнього \ внутрішнього оформлення. Ми зможемо побудувати канадський будинок по напрацьованим шаблонами або внести необхідні корективи в проект.

фото будівництва канадських будинків під ключ

фото фундаменту каркасного будинку

Реалізовані проекти будинків

Позитивні відгуки про будівництво – найбільш достовірний доказ чудової репутації і поваги наших клієнтів. За час існування компанії було побудовано кілька десятків дачних будинків, альтанок, саун, літніх майданчиків для кафе і безліч промислових об’єктів. Ми завжди прислухаємося до думки людей, враховуючи побажання та зауваження. Будівництво будинків за канадською технологією має кілька етапів, жоден з яких не проходить без ретельного контролю клієнта. Наші клієнти – люди, які віддали перевагу сучасним технологіям, економічності та надійності.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити