Дерев’яний каркасний будинок в Херсоні

Будівництво дерев’яних каркасних будинків набуває все більшого поширення завдяки економічності зведення в порівнянні з будинками з брусу або колод, а також з цегли та блоків. За енергоефективністю вони не поступаються традиційним будівлям, а іноді – навіть їх перевершують.

Займаючись будівництвом будинків за канадською технологією, компанія Карпати Буд Каркас протягом декількох місяців забезпечить Вас житлом під будь-які побажання. Використовувані матеріали дозволять виконати навіть самі нестандартні проекти. Приклади робіт, а також відгуки про будівництво можна подивитися на нашому каналі в Ютубі та на даному сайті.

Чим вигідна дерев’яна каркасна споруда

Причина зростання популярності каркасних будинків пояснюється наступними факторами:

  • відносна простота зведення стін, яка відображається в невеликій тривалості будівництва будинку;
  • високі експлуатаційні характеристики (практично не потребуючи капітального ремонту, дерев’яна каркасна будова може простояти протягом 100 років);
  • порівняно легка конструкція, що не піддається усадці;
  • оздоблення можна робити відразу ж після закінчення будівельних робіт;
  • відносно дешеве зведення;
  • високий рівень енергоефективності, що дозволяє економити на комунальних послугах в опалювальний сезон;
  • можливість в будь-який момент здійснити перепланування і внести зміну в оформлення будинку.

Ціна дерев’яного каркасного будинку

Працюючи не один рік в сфері каркасного будівництва, ми створили і можемо запропонувати замовникам вже готові проекти на дерев’яні каркасні будинки. Виходячи з побажань клієнтів, вони змінюються під потреби сім’ї. Також архітектори можуть створити авторський проект, повністю орієнтований під конкретну людину. Ми можемо втілити в життя будь-яку задумку, складність якої переважно і формує ціни на дерев’яні каркасні будинки.

У скільки обійдеться будівництво каркасного будинку, стане ясно тільки після складання проектно-кошторисної документації, в якій будуть враховані всі нюанси. Вартість будівлі буде нижчою, якщо за основу буде взято типовий проект, а комунікації будуть розташовані недалеко від будівельної ділянки.

Будуючи дерев’яні каркасні будинки під ключ, ми також допомагаємо ввести їх в експлуатацію. Силами наших співробітників можуть бути зроблені підключення комунікацій, електрифікація, прокладання каналізації, встановлення системи опалення.

Каркасний дерев’яний будинок в передмісті Херсона

У нашу компанію звернувся замовник з півдня України із побажанням побудувати будинок за канадською технологією в передмісті Херсона, в садовому товаристві, розташованому на березі Дніпра. Спеціально під даного замовника, нашими архітекторами був розроблений стильний проект, що отримав назву «Техас».

До особливостей даної споруди можна віднести її компактність, оскільки земельна ділянка, надана під будівництво, зовсім невелика. Перший час він буде використовуватися як дачний, але в майбутньому в ньому планує проживати молода сім’я.

Фундамент будинку облаштований з бетонних свай, на яких монтувалося дерев’яне перекриття. Будова має два повноцінних поверхи загальною площею 60 м2. На першому поверсі розташувалась велика кухня-студія, санвузол і технічне приміщення, на другому – дві просторі спальні. Як матеріал для даху була обрана металочерепиця, яка характеризується відмінним співвідношенням ціни і якості.

Цей будинок став вигідним придбанням для замовника, так як завдяки використанню каркасної системи будівництва, було зведено в короткий термін за відносно невелику суму. Він досить просторий, затишний, сучасний. В такому будинку буде приємно не тільки жити, але і приймати гостей.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити