Будівництво будинків в Черкасах

Часи змінюються, як і люди, але потреба у власному житлі залишається. Як би не було важко зараз в Україні, але люди намагаються піклуватися про своїх сім’ях. Інша справа, що ціни на об’єкти житлового фонду зростають, а ось добробут громадян падає.

Фото побудованих будинків в Черкасах та Черкаській області

Невже для багатьох власний будинок так і залишиться нездійсненною мрією?

Якщо сидіти на дивані біля телевізора, то так. А якщо шукати інші можливості, крім традиційних пропозицій від забудовників за космічними цінами, то надія є. Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує вам будівництво власного будинку, швидко зводиться за економічною канадською технологією, яка так популярна за кордоном. Наша будівельна організація працює на ринку з 2007 року і має солідний список реалізованих об’єктів по всій території України. Відгуки з фотоматеріалами дивіться у відповідному розділі на сайті.

Будівництво будинків в Черкасах і Черкаській області

Якщо ви вирішили, що покупка квартири – не ваш варіант, то залишається споруда власного будинку. Але на зведення бажаного будиночка піде чимало сил, коштів і часу за умови використання традиційних методів. Інфляція, непередбачені додаткові витрати збільшать заявлену вартість ще на кілька десятків відсотків. У підсумку вийде, що ціна будинку буде дорівнює ціні міської квартири, і заощадити не вийде.

Ви – власник ділянки під забудову? Відмінно. Подумайте про найбільш вигідній пропозиції, яке можна отримати сьогодні: будинок за кілька місяців, зведений за унікальною канадською технологією. Ви отримаєте проект, доступний за ціною, високої якості, з неперевершеними характеристиками. А через кілька місяців – готове житло в Україні канадського якості.

Будівництво каркасних будинків сьогодні: особливості

Проекти будинків в Черкасах

Практичні німці і жителі Скандинавії, як і інші, не дарма взяли на озброєння цю технологію. Вона дійсно здатна вирішити житлову проблему на рівні міста, області, країни. Крім доступності і фантастично коротких термінів будівництва в будь-який час року, каркасний будинок має ряд корисних переваг:

  • Надійність. Конструкція здатна витримати невелику середньої інтенсивності землетрус. Всі розрахунки проведені інженерами, тому в проектній документації помилки виключаються.
  • Екологічність. Запах чистої карпатської деревини та ніяких токсинів і мокрих процесів під час зведення будівлі. Не використовується важка спецтехніка.
  • Ідеальна ізоляція. Влітку прохолодно, а взимку тепло. Ні щілин, ні протягів.
  • Довговічність. Розрахований на кілька поколінь мешканців, а 100 років – ще не межа його служби.

Будинок під ключ – кращий з варіантів

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб здійснити мрію про власний житло вже дуже скоро. Замовте послугу «під ключ», а ми всі турботи від проектно-кошторисної документації до реалізації об’єкта візьмемо на себе. Підпишемо договір про співпрацю і скрупульозно виконаємо кожен пункт, точно в строк. Звертайтеся!

 

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити