Будівництво будинку в Чернівцях

Як би не було важко жити молодій сім’ї, мрія про власний будинок надає сил і вселяє надію. Складна економічна обстановка в Україні внесла свої корективи в це питання: ціни на житло злетіли непомірно, а рівень добробуту громадян впав. Тепер проблема поліпшення житлових умов стала ще більш гострою. Чи є вихід, якщо ні побудувати, ні купити квартиру неможливо, навіть на вторинному ринку?

Фото будівництва будинків в Чернівцях

Компанія «КарпатиБудКаркас» пропонує звернути увагу на можливість будівництва власного приватного будинку за канадською технологією: вигідно, швидко, доступно. Такі будинки вже давно є не тільки в Німеччині і Скандинавії, Японії та Америці, а й в Україні. Ціни приємно дивують, а високе канадське якість радує людей, які в них живуть.

Будівництво будинків в Чернівцях сьогодні

Жителі Чернівців та Чернівецької області також намагаються вирішити свої житлові проблеми. Але традиційні способи вимагають непомірних капіталовкладень. Крім того, великі ризики потрапити в руки шахраїв і опинитися без грошей і квартири. Або отримати проблеми з виплатами кредиту за графіком, якщо втратили роботу.

Вирішувати проблему забезпечення родини житлоплощею потрібно, але підходити до цього серйозно і виважено, вивчивши ринок сьогоднішніх пропозицій від забудовників. Тоді не доведеться чекати роками і переплачувати.

Чим вигідне будівництво каркасних будинків?

Багато звертають увагу, що за кордоном в приміській зоні безліч будинків, зведених на полегшеному фундаменті. Вони мають легку, але міцну конструкцію, красиві зовні і дуже затишні всередині. Це каркасні будинки, популярність і надійність яких перевірена величезною кількістю мешканців у різних країнах світу.

Фото проектів будинків в Чернівцях

Каркасне житло має ряд незаперечних переваг перед своїми конкурентами:

  1.  Економічність і доступність. Точні розрахунки, закупівля переважно вітчизняних матеріалів, ніяких «додаткових витрат» за проектом.
  2.  Екологічність. Чистий карпатська деревина, відсутність «мокрих процесів» (окрім фундамента та фасаду у випадку штукатурки), під час будівництва, немає токсичних матеріалів.
  3.  Надійність. Незважаючи на свою легкість, конструкція витримує навіть сейсмічну активність середньої інтенсивності.
  4.  Стислі терміни будівництва. Готове житло ви отримаєте всього за кілька місяців, незалежно від пори року його початку.
  5.  Унікальна ізоляція. Не буде потрібно додаткове утеплення стін, даху. Влітку в будинку прохолодно, а взимку тепло.

Будинок під ключ з компанією «КарпатиБудКаркас»

Зведення будь-якої будівлі починається з покупки його проекту, якщо земельна ділянка вже є. Потім потрібна грамотна закупівля необхідних матеріалів, а також бригада фахівців для виконання робіт. Але, якщо ви звернетеся в нашу компанію, весь спектр послуг буде передбачений договором співпраці. Ви отримаєте об’єкт під ключ, заощадивши не тільки кошти, час, а й свої нерви. Адже ми працюємо чітко, результативно, згідно із заявленими термінами. Телефонуйте!

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити