Каркасні будинки на Києвщині

Каркасні будинки в Україні і Києві з кожним роком можна зустріти все частіше. Будучи протягом багатьох років популярним видом житла в країнах Європи, Скандинавії, США, вони встигли привернути увагу і наших співвітчизників своїм естетичним зовнішнім виглядом і технічними характеристиками.

Каркасні будинки під ключ в Київській області – переваги

У чому популярність будинків, зведених за канадською технологією будівництва? Як свідчать відгуки власників дерев’яної нерухомості, починаючи з проектування і закінчуючи експлуатацією, можна виділити досить багато позитивних сторін:

 • Будівництво каркасних будинків відбувається протягом декількох місяців. Термін залежить від складності проекту і особливостей ділянки.
 • Любий готовий проект можна адаптувати під потреби замовника і особливості ділянки під забудову.
 • При складанні креслення враховуються особливості грунту і ландшафту, тому часто виходить заощадити на облаштуванні фундаменту.
 • У порівнянні з аналогічними будівлями з інших матеріалів, можна отримати каркасні будинки недорого.
 • Додаткове утеплення будинків по каркасно-щитовій технології не потрібне, достатньо шару мінеральної вати, закладеного спочатку при облаштуванні. Вона ж є і хорошою шумоізоляцією, тому звуки ззовні в приміщення практично не доносяться.
 • У канадських будинках легко підтримувати комфортну температуру, вони не вимагають зайвого опалення або охолодження, що в процесі експлуатації призводить до економії коштів на оплату комунальних послуг.
 • Хоча каркасні будівлі зводяться швидко і недорого, вони здатні служити більше 100 років, так як в роботі використовуються якісні матеріали від світових виробників і натуральна місцева деревина, оброблена засобами проти цвілі, гнили і швидкого поширення вогню.

Де замовити проекти каркасних будинків в Києві

Компанія “Карпати Буд Каркас” зводить будинки по всій Україні, зокрема в Києві та області. На нашому сайті запропоновані різні варіанти типових будівель, які можна взяти за основу. Звернувшись до представників компанії, можна купити проект каркасного будинку, який припаде до душі. Кожна модель відрізняється розміром, плануванням. Тут є одноповерхові і двоповерхові будівлі, з мансардним поверхом, з гаражним приміщенням. Крім фасадів, на сайті можна подивитися планування будівель, кількість і розташування кімнат.

Велика частина запропонованих варіантів вже встигла отримати гідні оцінки від замовників. Приклади готових робіт за типовими проектами також можна побачити на фото і відео, які розташовані на даному інтернет ресурсі компанії і каналі в YouTube. Хочеться, щоб будівля не була схожою на інші споруди? Архітектори компанії готові створити правильний будинок, який буде повністю відповідати Вашому уявленню про затишне і надійне житло для сім’ї.

Ціни на каркасні будинки в Києві

Ціни на каркасні будинки і котеджі в Києві залежать від різних чинників і розраховуються індивідуально. Приблизну вартість можна прорахувати самостійно, знаючи загальну площу і суму за 1 м2 обраної комплектації. Остаточну ж цифру до оплати можуть повідомити тільки фахівці після складання проектно-кошторисної документації, де будуть враховані всі побажання, етапи робіт і вибрані матеріали. Ціни на роботи наших будівельників однакові в Броварах, Обухові, Борисполі, Білій Церкві, Ірпені та інших населених пунктах. Кінцева вартість аналогічних об’єктів може змінюватися в залежності від особливостей території, під’їзних шляхів, обраного фундаменту.

Як формується вартість каркасних будинків під ключ в столиці

Ціни на популярні каркасні будови формуються з урахуванням різних моментів. Компанія КБК не тільки зводить будівлі з нуля під ключ. У нас можна зробити замовлення на різноманітні прибудови та надбудови. Також до уваги береться:

 • складність підведення комунікацій;
 • облаштування основи;
 • монтаж дверей і вікон;
 • з яких оздоблювальних і покрівельних матеріалів будуть виконані стіни і дах.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті КБК в розділі «Ціни».

Вибір: побудувати самостійно або купити каркасний будинок на Київщині

У мережі інтернет можна знайти інструкцію, як побудувати каркасний будинок своїми руками. Але, хоча технологія і не є особливо складною, вона, як і аналоги, має свої особливості, які необхідно знати, щоб готові каркасні будинки вийшли міцними і надійними. Потрібно правильно вибрати фундамент, надійно закріпити каркас, покрівлю, укласти утеплювач.

Не варто економити на власному домі, адже від його якості залежить комфортність проживання кількох поколінь. Вирішивши побудувати будинок в Фастові, Василькові, Славутичі, Березані, Вишневому або інших населених пунктах – звертайтеся в “Карпати Буд Каркас”. Ми знаємо все про канадське будівництво і допоможемо кожному нашому замовнику будинок мрії зробити реальністю.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити