Будинок під ключ – переваги і особливості

 

Що краще – купувати готові будинки під ключ або замовити у надійної компанії будівництво будинків під ключ. Ціни в обох випадках, при ідентичних проектах і будматеріалах відрізнятися особливо не будуть, але при будівництві будинку у вас є можливість повної реалізації всіх задумів.

Будівництво будинків під ключ

Неважливо, чи плануєте ви замовити будівництво ресторану, дачі, або будинку під ключ для постійного проживання, комплексне замовлення у одного виконавця заощадить до 30% часу і до 20% вартості робіт.

При замовленні каркасного будинку під ключ для постійного проживання компанія Карпати Буд Каркас забезпечує:

  • узгодження проектно-кошторисної документації
  • облаштування фундаменту
  • закупівлю будівельних матеріалів
  • монтаж конструкції та покрівлі
  • гідроізоляцію та прокладку комунікацій, в тому числі водовідведення, каналізація, газ, електрифікація;
  • теплоізоляцію будинку;
  • установку дверей та вікон;
  • внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи.

Дерев’яні будинки під ключ від КБК

При замовленні будинку під ключ компанією проводиться заготівля і підготовка сировини, калібрування брусу, сушка та протипожежна обробка, полірування та складання комплекту будинку.

При замовленні каркасного будинку під ключ фірма контролює всі етапи заготівлі деревини та здійснює розпил, сушку, обробку негорючими речовинами і виготовлення всіх компонентів на високоточному обладнанні відповідно до проектної документації.

Будинки з брусу під ключ

Сучасний варіант класичного дерев’яного будинку: будинок з брусу під ключ. Ціна оциліндрованого брусу дешевша, ніж профільованого або подвійного з утепленням

Оциліндрований Профільований Подвійний брус з утепленням
Колоди обробляються для надання їм одинакової циліндричної форми, після чого сортуються в залежності від січення. Обов’язкова негорюча обробка. При монтажі використовується технологія «місячний паз» Після калібрування сировини наносяться компенсаційні пропили.

Брус просушується до 16% вологості, обробляється від горіння та полірується.

Збірка проводиться за типом «паз-гребінь»

 

 

Основа будівлі – сендвіч з двох зовнішніх шарів профільованого брусу з внутрішнім негорючим утеплювачем.

 

Каркасні будинки під ключ недорого

Карпати Буд Каркас – компанія з напрацьованою проектною та технологічною базою, високопрофесійним колективом, що дозволяє мінімізувати витрати замовника. Наші фахівці в короткі терміни адаптують готовий або розроблять авторський проект будинку для проживання під ключ, з урахуванням всіх побажань членів сім’ї майбутнього домовласника.

Компанія будує промислові і комерційні будівлі, склади і дачі, заміські особняки та житлові каркасні будинки під ключ. Ціна такого будинку невисока, експлуатаційна економічність вище цегляних і газобетонних будівель на 40%.

Бажаєте побудувати будинок під ключ? Звертайтеся: фахівці Карпати Буд Каркас проконсультують, виїдуть на місце для вивчення особливостей будівельного майданчику, запропонують оптимальні варіанти проекту і забезпечать повний будівельний цикл – від заготівлі деревини до оздоблювальних робіт та установки декоративного та економного каміну. Ми знаємо, як будувати будинки під ключ недорого.