Фото будинків – красива картинка або реальний проект

Практично кожен, хто планує побудувати нерухомість житлового або комерційного призначення, або ж купити недорого без посередників, починає з фото: картинки візуалізують не оформлені іще уявлення про майбутню споруду і допомагають скласти приблизний набір бажаних компонентів мрії.

Як не купити картинку

Деякі примудряються купити будинок по фотографії і потім з подивом з’ясовують, що не оцінили реальні розміри конструкції, зручність планування та практичність експлуатації.

Фотосесії будинків і котеджів у фахових виданнях та на сайтах дизайнерів часто грішать перебільшенням і комп’ютерним моделюванням, тому скласти реальну оцінку класному дизайн-проекту найкраще, спираючись на цілком матеріальні об’єкти.

На нашому сайті ви зможете не поспішаючи ознайомитися з невідредагованими фотографіями будинків, цінами та акційними пропозиціями, поспостерігати різні етапи будівництва, підібрати кілька вподобаних варіантів і потім узгодити деталі замовлення при особистій зустрічі. Ми обов’язково врахуємо ваші побажання щодо змін стандартного робочого ескізу під склад вашої сім’ї, інтереси домашніх та можливості бюджету.

Карпати Буд Каркас – фірма з багаторічним досвідом будівництва будинків за каркасною технологією, ми напрацювали величезну архівну базу готових об’єктів, і серед них не тільки фотографії заміських будинків, особняків або таунхаусів, а й пам’ять про зведення нами промислових підприємств, курортних пансіонатів, храмів.

Карпати Буд Каркас: перегортаємо пам’ятний альбом

Перед тим, як замовити у КБК, або купити недорогий будинок, фото наших реалізованих проектів допоможуть визначитися вам з головними складовими майбутнього замовлення: стиль, поверховість, габарити, площа, планування, компоновка приміщень, тип опалення, оформлення фасаду, території та інтер’єру.

Фото каркасних будинків під ключ

Наша компанія забезпечує повний будівельний цикл: від підбору деревини та розробки концепт-ескізу до монтажу та введення нерухомості в експлуатацію. Ми створили десятки міських і заміських комплексів під ключ в стилі швейцарських шале, прованс, модерн, класики, лофт.

Одноповерхове житло

До одноповерхових будівель відносяться не тільки житло, але і дачі. Кожен реалізований проект компанії КБК враховує особливості рельєфу, грунту на будівельному майданчику, екстер’єр оточення та всі запити клієнтів – від гардеробних до комор.

Двоповерхова житло

Найпопулярніші варіанти заміських особняків передбачають мінімум два поверхи з підвалом або житлову мансарду. Передбачена велика кухня, тераса, кілька спалень і санвузлів, допоміжні та господарські приміщення.

Комерційні будівлі – портфоліо

Ознайомтеся з нашим досвідом будівництва каркасних споруд промислового, торгового та рекреаційного призначення. Швидкомонтовані конструкції дозволяють в мінімальні терміни запустити ваш бізнес і мінімізувати витрати на будівництво.

Дерев’яні будинки фото

Фірма КБК на власному виробництві виготовляє всі компоненти, а також проводить монтаж і оздоблення будинків з брусу. Фотографії оригінальних і сучасних будівель, побудованих з урахуванням традиційних будівельних канонів, допоможуть вам розібратися у відмінностях споруд з оциліндрованоого, профільованого або подвійного з утепленням брусу.

Фото недорогих будинків

Наші проектувальники розробили кілька варіантів житлових будівель з мінімальними витратами: шаблонний ескіз, налагоджене промислове виробництво стандартизованих компонентів і швидкий монтаж дозволяють нам звести будівлю буквально за 3 місяці з моменту підписання договору. Простоїть таке житло гарантовано не менше ста років.

З компанією Карпати буд Каркас ви зможете досить швидко побудувати або купити каркасний будинок: ціни і фото на нашому сайті актуальні, ми пишаємося своїми роботами і з задоволенням втілимо в реальність всі ваші мрії і задуми.