Канадські будинки – 7 причин, чому варто будувати

Будівельні технології змінюються в наш час дуже швидко. Сучасний забудовник передбачає всі нюанси майбутньої будівлі і вибирає найбільш ергономічні і економічні варіанти. Компанія Карпати Буд Каркас створює в Україні будинки за канадською технологією під ключ протягом десятиліть і ефективність даної технології перевірена десятками реалізованих об’єктів. Отже – сім причин, чому варто будувати канадський будинок:

Низька ціна будівель за канадською технологією

Каркасна технологія досить проста і заснована на проектуванні споруд з дерев’яного брусу і спеціальних панелей з негорючим утеплювачем. Наші конструкції виготовляються з карпатської деревини на власному виробництві, тому ви не переплачуєте за митний збір і послуги посередників та підрядників – ціна каркасного будинку доступна для більшості українських сімей.

Завдяки легкості каркасу можливі будь-які варіації планування будівлі, облаштування другого і третього поверхів, відкритих терас і балконів. Розрахунок канадського будинку під ключ включає облаштування фундаменту і покрівлі, прокладку комунікацій, установку дверей і вікон.

Висока енергоефективність канадського каркасного будинку

Стіни з утеплювачем за рівнем теплоізоляції рівні півтора метрам цегляної кладки. По суті, будинок являє собою паропроникний вентильований термос, який утримує і акумулює тепло всередині будівлі. Для опалення приміщень досить одного автономного опалювального приладу.

Безпека будинку за канадською технологією

Деревина іще на початковому етапі проходить обробку спеціальними вогнетривкими і біостійкими розчинами. Для утеплення застосовується виключно негорючий матеріал. Розрахунковий час прогорання стіни – 3 години, цього достатньо для порятунку людей і майна та організації гасіння конструкції. При цьому, на відміну від СІП-панелей з пінопластовим утеплювачем, ніхто не постраждає від отруйного диму. Застосовувані фірмою КБК панелі абсолютно безпечні навіть під час горіння.

Каркаси будівель сейсмостійкі і застосовуються в зонах підвищеної загрозою виникнення землетрусів. Частина України входить в зону Вранча і для цього регіону, за відгуками фахівців, збірні споруди є максимально раціональним вибором.

Комфорт каркасних будинків за канадською технологією


Зведені каркасні будівлі забезпечують прохолоду влітку і тепло взимку. Конструктив складається виключно із екологічно чистих матеріалів і гіпоалергенний. Котеджі не дають усадки, що дозволяє робити оздоблення приміщень без ризику виникнення тріщин і відколів.

Споруди мають високий рівень міцності та надійності конструкції. Звуконепроникність дуже висока – понад 80 децибел.

Швидкість і точність виконання канадського будинку під ключ

Всі компоненти будівлі проектуються і моделюються за допомогою високоточних комп’ютерних розрахунків. Технологічна лінія дає можливість виготовлення домокомплекту (балки, крокви, стіни, перекриття, покрівля) з похибкою на стиках не більше міліметра.

Термін будівництва канадського будинку – до 4-х місяців

Для зведення каркасного будинку не потрібен великий майданчик і зазвичай досить дрібнозаглибленого стрічкового фундаменту. Збірка споруди проводиться за лічені дні, потім йдуть роботи по гідро, паро і термоізоляції периметру. Система опалення, каналізації, електрифікації прораховані заздалегідь і заводяться в будівлю дуже швидко.

Гарантія якості канадської будівлі

Розрахунковий час експлуатації збірних будівель – від 80 років. Карпати буд Каркас дають п’ятирічну гарантію на міцність каркасу і стін. За умови виконання будівництва канадського каркасного будинку від проекту до здачі в експлуатацію нашими фахівцями ми гарантуємо високі характеристики енергоекономічності житлових і нежитлових приміщень на термін до 25 років.