Як швидко побудувати будинок

Кожна сім’я мріє про власний і комфортний заміський будинок. Життя в особняку має багато переваг перед проживанням в квартирі, але багато хто не готовий міняти місце проживання через роботу, наприклад, або інші обставини. Якраз таким людям цікаво як швидко і легко побудувати будинок на літнє проживання (дачу). Інші ж планують будівництво будинку в якості основного місця проживання. У першому та другому випадках людину найбільше цікавить фінансова частина і терміни, в які можна завершити роботи.

Побудувати будинок своїми руками

Чоловік повинен вміти все – це гарний вислів, але він має певні рамки. Швидко побудувати будинок під ключ – це непроста справа, яка вимагає особливих знань і кваліфікованих працівників. Якщо Ви зважилися на будівництво власного будинку своїми силами, то будьте готові зустріти безліч труднощів і найголовніше – це займе чимало часу.

Зазвичай будинок з цегли або блоків (піно – або ж шлакоблоків) будують за 2-3 роки. Це надійні, класичні будови. Більшість людей вибирають саме цю технологію, але все більш популярним стає каркасне будівництво. Такі будиночки можна часто зустріти в США або Канаді, в нашій країні дана технологія поки відносно нова, проте набирає обертів.

З хорошою командою каркасний будинок можна побудувати за один сезон, тобто за 3-4 місяці. Врахуйте, що своїми силами на зведення подібної споруди піде значно більше часу, тому якщо хочете побудувати будинок швидко і якісно – ми допоможемо Вам в цьому.

Як можна швидко побудувати будинок

Компанія «Карпати Буд Каркас» займається будівництвом домівок за канадською технологією вже багато років, за нами сотні завершених проектів і великий досвід. Використовуючи сучасні технології та якісні матеріали, ми можемо швидко побудувати будинок. Відео та фото матеріали до кожного будівництва ми викладаємо на сайт, щоб потенційні клієнти бачили процес побудови і найголовніше – остаточний результат.

Побудувати будинок своїми руками фото
Побудувати будинок своїми руками фото

Ми пропонуємо три варіанти комплектації:

 • Каркас
 • Каркас +
 • Будинок під ключ

Якщо клієнта цікавить як швидко побудувати гарний будинок, то найкращим варіантом буде комплектація «під ключ», в яку входить весь комплекс роботи, включаючи внутрішні оформлення, підведення каналізації, електрики та інших засобів комунікації.

Який будинок швидше побудувати

Будівництво – це довгий процес, який залежить від багатьох чинників. На будівництво може піти кілька років, дивлячись які матеріали використовувати. Швидше за все звести каркасні домівки. Ми допоможемо швидко і недорого побудувати будинок за канадською технологією, адже вона має ряд переваг:

 • Висока швидкість спорудження (будівництво будинку займає кілька місяців)
 • Підвищена надійність (нами використовуються якісні матеріали і перевірена технологія)
 • Екологічність (ми використовуємо натуральні матеріали, які не шкодять здоров’ю)
 • Тепло і затишок (взимку будинок не вимагає великих витрат на опалення, а влітку порадує прохолодою і комфортом)
 • Невисока ціна (на каркасне будівництво потрібно небагато коштів)

Ми допоможемо швидко побудувати будинок за адекватною ціною. Сотні задоволених клієнтів готові поділитися з Вами своєю думкою. Їх позитивні відгуки – це ознака довіри і відмінною репутації компанії «Карпати Буд Каркас».

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

 • як отримати
 • скільки коштує
 • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити