Каркас будинку

Дерев’яний каркас – основа всіх каркасних будівель. Для його виготовлення ми використовуємо екологічно чисту карпатську ялину, яка є ідеальним матеріалом для будівництва за канадською технологією.

Яким повинен бути правильний каркас будинку

Каркас дерев’яного будинку – це сукупність панелей, які з’єднані між собою в запроектованому порядку. Панелі, відповідно, складаються з дерев’яних стійок з певним кроком і перемичок між ними. Вони можуть бути різних розмірів та січення, в залежності від призначення і конструктивного навантаження.

Каркас для будівництва канадського будинку повинен бути:

  • міцним – здатним витримати будь-які стихії;
  • пожежостійким – з можливістю загасити стіни до розгоряння в повну силу;
  • екологічним – виготовленим з нешкідливих для людини матеріалів;
  • надійним – здатним не втрачати характеристики довгі роки.

Для виготовлення панелей зовнішніх і несучих стін каркаса приватного будинку ми використовуємо брус січенням  40х150 мм, а для перестенних панелей -40×100мм. Всі бруси, рейки та інші дерев’яні елементи обробляються методом занурення в розчин з антисептика і антипірену. Це екологічно чистий і потужний засіб для захисту деревини від комах-шкідників та високоефективний препарат для захисту дерева від загоряння.

Як відбувається зведення каркасу каркасного будинку

Перш ніж купити каркас будинку, замовники цікавляться, яким чином відбувається його зведення. Ми не приховуємо таку інформацію, і завжди готові поділитися нею з клієнтами. Опис процесу робіт можна знайти на сайті компанії “Карпати Буд Каркас”. Монтаж каркасу починається на попередньо підготовлений фундамент. Щоб запобігти попаданню в нього вологи, по фундаменту ми кладемо бітумний килим товщиною 2 мм в 2 шари. На нього монтуємо лежень із здвоєного брусу 40×150мм, закріпивши його до фундаменту анкерами з кроком 0,9 м.

До лежня за допомогою гвинтів і цвяхів кріпляться стінові панелі. Верхня обв’язка монтується, перекриваючи стики даних панелей. Відразу ж монтуються балки міжповерхового перекриття, що складається з брусів січення 50х200 мм, з’єднаних між собою перемичками.

Чорновою підлогою міжповерхового перекриття служить настил ОСБ плити 22 мм. Для запобігання її скрипіння ми використовуємо самоклеючу звукоізоляційні стрічку. Далі здійснюємо монтаж стінових панелей другого поверху і верхню обв’язку.

Всі стінові панелі між собою з’єднуються цвяхами і гвинтами. Після цього обов’язково проводиться наскрізне стягування металевою шпилькою 10 мм панелей першого поверху через перекриття зі стіновими панелями другого поверху. Крок шпильок – 2мм по всьому периметру будівлі.

Каркас будинку включає і кроквяну систему (застосовується брус 50х200 мм). На всіх кроквах на точці примикання до обв’язки в стіновій панелі обов’язково робиться запил під відповідний кут. Додатково здійснюється фіксація металевими кутниками. Всі зовнішні стіни каркасної будівлі обшиваються ОСБ плитами 12 мм з деформаційними зазорами 4 мм і супердифузійної мембраною STROTEX 1300 Basic.

Ціна каркаса будинку

Займаючись будівництвом будівель за каркасною технологією, компанія “Карпати Буд Каркас” співпрацює тільки з виробниками, в якості продукції яких впевнена. Ціна на використовуваний для каркаса житлового будинку матеріал повністю відповідає технічним характеристикам і є однією зі складових його вартості.

Супердифузійна мембрана STROTEX 1300 Basic польського виробництва застосовується як підкладковий і герметизуючий шар в скатних дахах з утеплювачем і в каркасних конструкціях стін. Тришарова мембрана має високу проникність водяної пари (1700 р / м2), завдяки чому вона легко виводиться назовні. На поверхню виробу нанесено спеціальне покриття антивідблиск.

Вологостійка OSB-3 (Oriented Strand Board) плита Kronospan європейського виробництва – вологостійкий багатошаровий лист, в складі якого містяться деревна стружка, смола, синтетичний віск й інші елементи та речовини. В кожному наступному шарі стружка розміщена відповідною стороною щодо стружки інших шарів. Це перша дерев’яна плита, розроблена спеціально для будівництва. У наших каркасах ми використовуємо весь комплекс кріпильних матеріалів, засобів захисту деревини, гідро-і звукоізоляційні матеріали для будівництва безпечного, енергоефективного та комфортного будинку. Всі матеріали мають сертифікати якості і відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Ціна на дерев’яний каркас при будівництві будинку виглядає більш привабливіше, ніж на будівлі з інших матеріалів. У відповідному розділі сайту можна подивитися вартість робіт за 1 м2, і вибрати найбільш прийнятну для себе комплектацію.
pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити