Як отримати проект будинку безкоштовно

Всі люблять отримувати подарунки, особливо якщо вони несподівані та приємні. Для потенційного домовласника, який тільки прораховує витрати на будівництво майбутньої будівлі, акція від фірми Карпати Буд Каркас обернеться чималою економією: для кожного клієнта, який замовив у нас будівництво котеджу, дачі, заміського особняка або комерційного об’єкта під ключ, готовий проект – безкоштовно.

Хтось із читачів зараз усміхнеться: в інтернеті давно можна завантажити безоплатно проект від крутого невідомого архітектора. Однак в насправді все, що отримає любитель без оплати отримати креслення проектів, викладених в Мережу, це реєстрацію на підозрілому ресурсі з десятком обов’язкових підписок і простеньку картинку-креслення, яка абсолютно не примінима на практиці.

Безкоштовні проекти будинків

Що включає акційна пропозиція від КБК: наші фахівці проводять всі необхідні розробки та обчислення для індивідуального замовлення житлового будинку, дачі, лазні, промислового підприємства, логістичної будівлі, міського бізне-центру, супермаркету чи магазину, ресторану, кафе, клубу або церкви.

Що входить в подарунок:

  • архітектурна частина: стилістичне і концептуальне рішення будівлі; середня ринкова вартість робіт від 50-55грн / 1 м²;
  • конструктивна частина: розрахунок несучих конструкцій, навантаження, опору, міцності будівлі; ринкова вартість робіт від 85-90 грн / м².

Таким чином, безкоштовний проект одноповерхового будинку заощадить забудовнику близько 14000 гривень. Приємна новина, чи не так?

Проекти будинків і котеджів безкоштовно

Архітектори фірми КБК накопичили унікальний практичний досвід будівництва енергоефективних каркасних будинків за канадською технологією. Понад 70% наших замовлень – це житло і дачі, накопичена велика база шаблонів, які швидко адаптуються під конкретні умови індивідуального замовника та особливості геодезії майданчика.

Рейтинг довіри до робіт Карпати Буд Каркас настільки високий, що ми додатково продаємо авторські напрацювання і розрахунки конструктиву промислових і комерційних об’єктів і житла для забудовників з інших країн. Жителі нашої країни, що замовили у нас під ключ нежитлову будівлю або котедж, проект не оплачують.

Інженерне опрацювання будівлі буде проведено додатково, з урахуванням конкретного планувального рішення і наявності комунікацій.

Безкоштовний дизайн-проект

Зовнішнє оформлення заміського особняка або приморського готелю і внутрішнє оздоблення покликані не тільки відповідати естетичним запитам клієнта, а й підтримувати комфорт і енергетичну ощадливість будівлі. Проекти без оплати наші креативні художники виконують в окремих випадках, коли фірма і замовник зацікавлені в єдиному стилістичному рішенні об’єкту.

Каркасні конструкції легко модифікуються і дозволяють створювати об’єкти в кілька поверхів на полегшеному фундаменті у вкрай стислі терміни – до 4-х місяців з підписання договору. Трансформованість сегментів дає можливість будувати будівлі в різних стилях: спокійна класика, непередбачуваний модерн, строгий лофт, завзяте кантрі, пасторальний прованс або заспокійливий еко-скандинавський.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити