Теплий будинок

Будинок для сім’ї, при бажанні і певних навичках, можна побудувати своїми руками. При цьому завжди краще скористатися послугами фахівців, які не один рік займаються подібною роботою і знають всі нюанси сучасного житлового будівництва.

Будь-який будинок втрачає тепло. Близько 40% його йде через стіни, 20% – дверні та віконні проєми, 15% – вентиляційні канали, 10% – дах і підлогу. Тому, ще на стадії вибору технології зведення заміської садиби варто задуматися:

  • з яких матеріалів може бути побудовано найтепліше житло;
  • як зробити житло грамотно, щоб в процесі експлуатації можна було звести до мінімуму тепловтрати і заощадити на опаленні.

Будинок з яких матеріалів тепліше

Цікавить питання, який будинок найтепліший? Досить теплими вважаються споруди з натуральної сировини – дерева. При цьому будівлі з брусу, колоди, щоб уникнути тепловтрат, необхідно добре утеплити зсередини, так як зовні цього зробити неможливо без втрати колоритності фасаду.

Теплопровідності цегли недостатньо, щоб в таких будинках підтримувався комфортний мікроклімат, тому будівлі утеплюються зсередини і зовні пінопластом, полістирольними плитами, мінеральною ватою. Домівкам з пінобетону характерна низька теплопровідність, але, пористий матеріал здатний швидко вбирати вологу і втрачати теплоізоляційні властивості. Такі будівлі утепляються зсередини, а зовні обшиваються сайдингом, сендвіч-панелями і т.д ..

При облаштуванні канадських будинків використовується технологія будівництва, яка не вимагає додаткових вкладень, спрямованих на утеплення. Щоб переконатися в цьому, досить зайти на офіційний сайт компанії “Карпати Буд Каркас”, де викладена інформація, за рахунок чого утримується тепло в каркасному будинку. Теплий каркасний будинок передбачає застосування таких наповнювачів, як тепломісткий ізовер або ж мінеральна вата. Утеплювач повинен мати паропроникність не нижче, ніж у використаної при зведенні каркасу деревини, тому пінопласт і його похідні, не можуть бути використані, оскільки здатні викликати герметизацію конструкції, тим самим перешкоджаючи пропускання повітря.

Як замовити будівництво теплого каркасного будинку

Канадські будинки дуже теплі, відрізняються високою енергоефективністю. Забезпечення якісної тепло- і гідроізоляції будівель робить приміщення теплими в морози, прохолодними в жарку погоду і сухими в період дощів. Для обігріву всієї площі в зимовий період досить встановити одну піч-камін з високим ККД.

Ви не знаєте, як вибрати теплий дерев’яний будинок? Цифровий каталог «Топ-15 проектів» з реалізацією – саме те, що Вам потрібно. В каталозі містяться авторські проектні роботи житлових будинків, які вже побудовані і продовжують зводитися в даний час. Тут можна знайти тільки реальні фото і практичні архітектурні рішення.

Ціна теплого будинку розраховується виходячи з вартості матеріалу і роботи будівельників, складності проекту. В цілому їх вартість істотно нижче будівель з цегли чи бетону. Вибравши каркасне житло, замовник економить не тільки на будівельному матеріалі, а й на оплату комунальних послуг в процесі його експлуатації. На сайті КБК можна подивитися відео про теплий будинок, щоб переконатися, наскільки комфортними і економічними є канадські споруди.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити