Будівництво тераси та веранди за всіма правилами

У нашій країні тераси і веранди вкрай популярні, особливо у власників каркасних будинків. Дачний будинок з прибудовою відразу набуває вигляду затишного і обжитого заміського особняка. Ресторан з терасою автоматично збільшує кількість посадочних місць і прибуток. Житловий будинок з верандою стає прекрасним місцем сімейного відпочинку на природі навіть в міських умовах.

Архітектори фірми Карпати Буд Каркас передбачають будівництво тераси при проектуванні більшої частини житлових каркасних будинків – це покращує зовнішній вигляд котеджу і значно підвищує рівень сімейного комфорту.

Веранда як прибудова до будинку

Легендарне місце для сімейних посиденьок одночасно служить тепловим бар’єром між внутрішніми приміщеннями і зовнішнім середовищем, що позитивно позначається на показниках теплоізоляції споруди.

Сучасні технології дозволяють створювати засклені веранди-тераси з розсувними або ж знімними вікнами в підлогу, які легко перетворюються з опалювального зимового приміщення у відкриті провітрювані навіси – ідеальний варіант для кафе, ресторану або заміського комплексу відпочинку.

Основна проблема будівництва веранди у раніше зведеній будівлі полягає в правильно укладеному фундаменті. Бажано, щоб фундамент був окремим: навантаження на грунт різні і рухи основної будівлі не зашкодять прибудованій веранді.

Тераса біля будинку

Призначення таких споруд досить різноманітне: від майданчиків-барбекю і сцени для домашніх концертів до комфортабельного солярію біля басейну. Ціна тераси залежить від грунту і складності укладання фундаменту, а також від вартості будівельних матеріалів.

Для відкритих терас варто купити матеріал, який буде відповідати таким основним властивостям:

  • Морозовитривалість. Зверніть увагу на рівень водопоглинання матеріалу, він не повинен перевищувати показник в 3%.
  • Антиковзаюче покриття. Безпека відкритих майданчиків вкрай важлива. Зверніть увагу на матеріали з показником від R9 до R13, чим вищі цифри, тим менше слизькою буде підлога.
  • Зношуваність – показник керамічних покриттів, клас не нижче 4-го.

Варіанти покриття для підлоги:

  • Відкриті майданчики виконуються з вібропресованої та вібролитої бетонної плитки, бетонних плиток з крихтою або декоративного бетону.
  • Відмінні показники у покриттів з натурального дерева, терасної або палубної дошки, керамограніту, клінкеру, теракотової плитки.
  • Дороге, але довговічне виконання з мармуру, гранітів, базальту, сієніту.
  • Для спортивних майданчиків ідеальні покриття зі спеціалізованих синтетичних матеріалів: на основі гумового грануляту, вулканізованої гуми, або штучних трав’яних.

Будівництво терас під ключ

Карпати Буд Каркас забезпечують облаштування комфортних і безпечних терас у житлових будинків, саун, підприємств громадського харчування, готельних комплексів, заміських івент-зон для проведення весіль та банкетів.

Пакет під ключ передбачає розробку проекту, проведення геологічних і геодезичних досліджень, облаштування фундаменту, закупівлю і обробку матеріалу, гідроізоляцію і дренаж, оздоблювальні роботи.

Вартість будівництва тераси прораховується після вивчення майданчику, аналізу грунту і проектних розрахунків навантаження на конструкцію.