Макет будинку: 2D і 3D моделювання будинків

Малюнки та креслення на папері не дають можливості повною мірою оцінити гармонійність майбутньої будови. Архітектурний макет – визнаний з часів античності метод створення зменшеної копії будови для об’єктивного аналізу всіх достоїнств та недоліків проекту автором, замовником і експертною радою.

Фахівці Карпати Буд Каркас створюють макети каркасних будинків для об’ємної презентації та обговорення питань доопрацювання проекту.

Робочий макет будівлі

Ми знаємо, як швидко зробити макет будинку, щоб замовнику було простіше уявити об’ємно-просторове розміщення приміщень:

  • поділ на приватні і гостьові зони житлового будинку;
  • зонування торгового комплексу на складські, адміністративні та торгові сегменти.

Ескізні розробки часто роблять у вигляді аплікації або різнокольорового паперу. Стандартний масштаб макету будинку з паперу – 1: 100 або 1:50 дозволить чітко уявити структуру будівлі і швидко внести зміни в проект.

Замовник каркасного будинку за допомогою паперових деталей представляє розміщення кухні, сходових маршів, котельні, санвузлів, спалень, дитячих, вітальні, і здатний внести пропозиції щодо доопрацювання конструкції без порушення несучого каркасу і в заданих габаритах.

Об’ємний макет будівлі з паперу дозволить оцінити композиційне взаємопоєднання несучих і фасадних елементів, енергоефективність планувальних рішень, гармонійність розміщення дверних і віконних проємів, суцільного скління, мансарди, тераси, балконів і лоджій. Наші фахівці знають, як зробити точний макет будівлі для розміщення торгово-розважального центру, логістичного комплексу, ресторану, готелю, таунхаусу або храму в точній відповідності з авторськими кресленнями.

Виготовлення макетів будинків

Ретельне опрацювання деталей, бездоганна точність масштабу і конструктиву: макет будинку з картону сам по собі мініатюрний архітектурний шедевр. При замовленні детального макету вивчаються геодезичні дані ділянки, на основі геодезичного плану БТІ в масштабі 1: 500 і актуальних фотографій території розробляється макет проектованої будівлі.

При створенні об’ємної моделі видно не тільки наявні на ділянці дерева і споруди, а й перепади висот на ділянці (при масштабі 1: 100 товщина гофрокартону продемонструє перепад в 0,5 метра). Мініатюра на рельєфі відобразить всі нюанси архітектурної композиції і розміщення споруди в конкретних умовах.

Виготовлення макету – клопіткий, ретельний процес, що візуалізує ідею архітектора і дозволяє оцінити проект споруди до початку будівельних робіт.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити