Тепловий насос – запорука енергоефективності будинку

Сучасні технології дозволяють черпати енергію буквально з повітря. Теплові насоси для охолодження та опалення будинку працюють без дорогого палива: не потрібні газ, дрова, вугілля або екобрикети. Інноваційне обладнання черпає ресурси з навколишнього середовища, забезпечує циркуляцію теплоносія по замкнутому контуру і створює в приміщенні комфортне середовище в будь-яку пору року.

Геотермальне опалення будинку

До магми бурити не доведеться. Досить свердловини до 50м, щоб тепловий насос давав опалення в 5-7 кВт, витрачаючи електрики в 1 кВт. Теплова насосна установка для будинку перетворює природну температуру землі в енергію для обігріву приміщень в зимову пору року, і для кондиціонування будівлі влітку.

Геотермальне опалення підключається шляхом створення компактної свердловини на відстані не менше 2,5 м від будівель. Максимальна глибина – 200 м. В отримані порожнечі встановлюється труба зі спеціальними зондами, які мають необмежений термін експлуатації. Простір між трубою і грунтом заповнюється спеціальним теплопровідним матеріалом типу бетоніту. Потім прокладається індивідуальна теплотраса, колектори та теплові насоси.

Ціна термічного насосного комплекту не є дешевшою за газове обладнання, але вам не потрібно оплачувати дороге підключення газу до індивідуального будинку, і надалі ніколи не доведеться оплачувати рахунки з газопостачальної компанії.

Тепловий насос вода-вода

Середня температура ґрунтових вод становить близько 10º. Установка теплового насоса проводиться безпосередньо в найближче водоймище, колодязь або в грунтові води, за допомогою спеціально пробуреної свердловини. Отриманої енергії досить для опалення будівлі та нагріву гарячої води до + 45º а також для економного кондиціонування приміщень в пік спеки.

Другий варіант: вода-розсіл. Глибоке буріння до 100 м. досягає морозостійкого розсолу, який також використовується для облаштування теплового насосу для будинку. Ціни установок залежать від технічних характеристик і виробника устаткування.

Тепловий насос повітря повітря

Для безперебійної роботи повітряного теплового насосу для опалення досить організувати замкнутий контур з випарника-зовнішнього блоку і конденсатора-внутрішнього блоку: за принципом кондиціонера, але з ефективністю в 2,5 рази вище. Повітря віддає температуру холодоагенту, через вентилятор потрапляє в конденсатор і запускається в кімнати уже нагріте. Система «клімат-контроль» буде забезпечувати роботу пристрою до досягнення заданої температури.

Ціна повітряного теплового насосу для обігріву приміщень значно нижча установок, які передбачають буріння свердловин і закупівлю дорогих теплових насосів і їх компонентів. Повітряна система автономна, проста в обслуговуванні, компактна і швидко окуповується.

Фахівці Карпати Буд Каркас представлять вичерпні консультації за варіантами альтернативних енергетичних установок, що дозволяють створити вищий рівень не тільки для каркасних будинків, але і для інших споруд.

pasport

А Ви знаєте, що будівельний паспорт — це документ, без якого не можна розпочати будівництво?

  • як отримати
  • скільки коштує
  • які документи необхідні
Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдте у БЕЗКОШТОВНОМУ чек-листі по підготовці до будівництва

Завантажити